National TV

Marţi, 28 Aprilie

  • 06:00 Dragoste dulce-amară
  • 07:00 Vouă
  • 07:15 Baronii
  • 08:00 Opriţi timpul!
  • 11:00 Moartea prinţului Sado
  • 12:15 Baronii
  • 13:00 Ştiri Naţional TV
  • 13:30 Dragoste dulce-amară
  • 14:45 Mica mireasă
  • 16:15 Destine împlinite
  • 17:15 Arma secretă a regelui
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:15 Mica mireasă
  • 20:15 Destine împlinite
  • 21:15 Poliţistul
  • 22:15 Efect global
  • 00:15 Poliţistul
  • 01:15 Efect global
  • 03:15 Ştiri Naţional TV
  • 03:45 Baronii
  • 04:15 Sărut-mâna, mamă

Miercuri, 29 Aprilie

  • 06:00 Dragoste dulce-amară
  • 07:00 Vouă
  • 07:15 Albumul Naţional
  • 09:15 Baronii
  • 09:45 Pitici de vară
  • 11:00 Arma secretă a regelui
  • 12:15 Baronii
  • 13:00 Ştiri
  • 13:30 Dragoste dulce-amară
  • 14:45 Mica mireasă
  • 16:15 Destine împlinite
  • 17:15 Arma secretă a regelui
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:15 Mica mireasă
  • 20:15 Judecatorul
  • 22:15 Războiul imperiilor
  • 00:30 Offset
  • 02:30 Războiul imperiilor
  • 04:30 Vouă
  • 05:00 Pitici de vară

Joi, 30 Aprilie

  • 06:00 Dragoste dulce-amară
  • 07:00 Vouă
  • 07:15 Albumul Naţional
  • 09:15 Baronii
  • 09:45 Pitici de vară
  • 11:00 Arma secretă a regelui
  • 13:00 Ştiri Naţional TV
  • 13:30 Dragoste dulce-amară
  • 14:45 Mica mireasă
  • 16:15 Dragoste dulce-amară
  • 17:15 Arma secretă a regelui
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:15 Mica mireasă
  • 20:15 Suflete pereche
  • 21:15 Toledo: Înfruntarea destinelor
  • 23:00 Iadul pe pământ
  • 01:00 Dragoste dulce-amară
  • 02:00 Iadul pe pământ
  • 03:45 Pitici de vară
  • 04:45 Sare şi Piper

Vineri, 24 Aprilie

  • 07:00 Vouă
  • 07:15 Albumul Naţional
  • 09:15 Baronii
  • 09:45 Suflete pereche
  • 11:00 Moartea prinţului Sado
  • 12:15 Baronii
  • 13:00 Ştiri
  • 13:30 Dragoste dulce-amară
  • 14:45 Mica mireasă
  • 16:15 Dragoste dulce-amară
  • 17:15 Vouă
  • 17:30 Specialişti în sănătate
  • 18:00 Baronii
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:15 Mica mireasă
  • 20:15 Suflete pereche
  • 21:15 Toledo: Înfruntarea destinelor
  • 23:00 Îngeri de zapadă
  • 01:15 Dragoste dulce-amară
  • 02:15 Îngeri de zapadă
  • 04:15 Baronii
  • 05:00 Suflete pereche
  • 06:00 Dragoste dulce-amară

Sâmbătă, 25 Aprilie

  • 06:00 Vouă
  • 06:15 Tradiţii de la bunica
  • 07:45 Mica mireasă
  • 08:45 Teleshopping
  • 09:00 Legenda căutătorului
  • 10:00 Şi eu m-am născut în România
  • 12:30 Vouă
  • 13:00 Saua de argint
  • 15:00 Toledo: Înfruntarea destinelor
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:15 Mica mireasă
  • 20:15 Iubire interzisă
  • 22:00 Fosta mea iubire
  • 23:00 Fosta mea iubire
  • 23:45 Copii contra părinţi
  • 02:45 Albumul Naţional
  • 04:45 Vouă
  • 05:00 Pitici de vară

Duminică, 26 Aprilie

  • 06:00 Baronii
  • 06:30 Mica mireasă
  • 08:00 Legenda căutătorului
  • 09:00 Specialişti în sănătate
  • 09:30 Baronii
  • 10:00 Saua de argint
  • 12:30 Tradiţii de la bunica
  • 14:00 Opriţi timpul!
  • 16:45 Iubire interzisă
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:15 Mica mireasă
  • 20:15 Articolul 420
  • 23:45 Opriţi timpul!
  • 02:30 Consilier de urgenţă

Luni, 27 Aprilie

  • 07:00 Vouă
  • 07:15 Articolul 420
  • 11:00 Tradiţii de la bunica
  • 12:30 Vouă
  • 13:00 Ştiri Naţional TV
  • 13:30 Dragoste dulce-amară
  • 14:45 Mica mireasă
  • 16:15 Specialişti în sănătate
  • 16:45 Baronii
  • 17:15 Moartea prinţului Sado
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:15 Mica mireasă
  • 20:15 Destine împlinite
  • 21:15 Poliţistul
  • 22:15 Tunetul negru
  • 00:15 Poliţistul
  • 01:15 Tunetul negru
  • 03:15 Ştiri Naţional TV
  • 03:45 Baronii
  • 04:15 Sărut-mâna, mamă