National TV

Marţi, 4 Noiembrie

  • 06:00 Dragoste dulce-amară
  • 07:00 Vouă
  • 07:15 Sare şi Piper
  • 08:45 Pitici de vară
  • 09:45 Destine împlinite
  • 11:00 Dragoste dulce-amară
  • 12:00 Vouă
  • 12:15 Specialişti în sănătate
  • 13:00 Ştiri Naţional TV
  • 13:30 Mica mireasă
  • 14:45 Vouă
  • 15:00 Legenda căutătorului
  • 16:00 Vouă
  • 16:15 Răzbunarea pistolarului
  • 17:30 Legenda căutătorului
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:15 Mica mireasă
  • 20:15 Destine împlinite
  • 21:15 Autopsia crimei
  • 22:15 Răzbunarea pistolarului
  • 23:30 Ştiri Naţional TV
  • 00:00 Autopsia crimei
  • 01:00 Copii contra părinţi
  • 02:30 Vouă
  • 02:45 Consilier de urgenţă
  • 04:15 Sărut-mâna, mamă

Miercuri, 5 Noiembrie

  • 06:00 Dragoste dulce-amară
  • 07:00 Vouă
  • 07:15 Sare şi Piper
  • 08:45 Pitici de vară
  • 09:45 Destine împlinite
  • 11:00 Dragoste dulce-amară
  • 12:00 Vouă
  • 12:15 Am ales să fiu român
  • 12:45 Vouă
  • 13:00 Ştiri
  • 13:30 Mica mireasă
  • 14:45 Vouă
  • 15:00 Legenda căutătorului
  • 16:00 Vouă
  • 16:15 Răzbunarea pistolarului
  • 17:30 Legenda căutătorului
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:15 Mica mireasă
  • 20:15 Conspiraţie la nivel înalt
  • 22:25 Imigranţii
  • 00:45 Conspiraţie la nivel înalt
  • 02:45 Imigranţii
  • 04:45 Sare şi Piper

Joi, 6 Noiembrie

  • 06:00 Dragoste dulce-amară
  • 07:00 Vouă
  • 07:15 Albumul Naţional
  • 09:15 Tradiţii de la bunica
  • 11:00 Dragoste dulce-amară
  • 12:00 Vouă
  • 12:15 Baronii
  • 12:45 Vouă
  • 13:00 Ştiri
  • 13:30 Mica mireasă
  • 14:45 Vouă
  • 15:00 Legenda căutătorului
  • 16:00 Baronii
  • 16:30 Dragoste dulce-amară
  • 17:30 Legenda căutătorului
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:15 Mica mireasă
  • 20:15 Suflete pereche
  • 21:15 Tărâmul lupilor
  • 23:00 Fosta mea iubire
  • 00:45 Dragoste dulce-amară
  • 01:45 Copii contra părinţi
  • 03:15 Consilier de urgenţă
  • 04:45 Sare şi Piper

Vineri, 31 Octombrie

  • 07:00 Vouă
  • 07:15 Sărut-mâna, mamă
  • 08:45 Vouă
  • 09:15 Baronii
  • 09:45 Suflete pereche
  • 11:00 Dragoste dulce-amară
  • 12:00 Vouă
  • 12:15 Baronii
  • 12:45 Vouă
  • 13:00 Ştiri
  • 13:30 Mica mireasă
  • 14:45 Vouă
  • 15:00 Legenda căutătorului
  • 16:00 Baronii
  • 16:30 Dragoste dulce-amară
  • 17:30 Specialişti în sănătate
  • 18:00 Am ales să fiu român
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:15 Mica mireasă
  • 20:15 Suflete pereche
  • 21:15 Tărâmul lupilor
  • 23:00 Iubire interzisă
  • 00:45 Dragoste dulce-amară
  • 01:45 Copii contra părinţi
  • 03:15 Consilier de urgenţă
  • 04:45 Sare şi Piper
  • 06:00 Dragoste dulce-amară

Sâmbătă, 1 Noiembrie

  • 06:00 Pitici de vară
  • 07:00 Suflete pereche
  • 08:00 Mica mireasă
  • 09:00 Tradiţii de la bunica
  • 10:30 Şi eu m-am născut în România
  • 12:15 Baronii
  • 13:00 Dincolo de lege
  • 15:30 Tărâmul lupilor
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:15 Mica mireasă
  • 20:15 Iubire interzisă
  • 22:00 Fosta mea iubire
  • 23:00 Fosta mea iubire
  • 23:45 Copii contra părinţi
  • 01:15 Consilier de urgenţă
  • 02:45 Albumul Naţional
  • 04:45 Sare şi Piper

Duminică, 2 Noiembrie

  • 06:00 Sărut-mâna, mamă
  • 07:30 Baronii
  • 08:00 Specialişti în sănătate
  • 08:30 Mica mireasă
  • 09:30 Dincolo de lege
  • 12:30 Tradiţii de la bunica
  • 14:00 Opriţi timpul!
  • 16:45 Iubire interzisă
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:15 Mica mireasă
  • 20:30 Ratacire
  • 23:30 Opriţi timpul!
  • 02:15 Copii contra părinţi
  • 03:45 Baronii

Luni, 3 Noiembrie

  • 07:00 Baronii
  • 07:30 Lanţul amintirilor
  • 11:00 Dragoste dulce-amară
  • 12:00 Vouă
  • 12:15 Baronii
  • 12:45 Vouă
  • 13:00 Ştiri Naţional TV
  • 13:30 Mica mireasă
  • 14:45 Opriţi timpul!
  • 17:30 Legenda căutătorului
  • 18:30 Ştiri Naţional TV
  • 19:15 Mica mireasă
  • 20:15 Destine împlinite
  • 21:15 Autopsia crimei
  • 22:15 Răzbunarea pistolarului
  • 23:30 Ştiri Naţional TV
  • 00:00 Autopsia crimei
  • 01:00 Copii contra părinţi
  • 02:30 Vouă
  • 02:45 Consilier de urgenţă
  • 04:15 Sărut-mâna, mamă