Film Cafe

Vineri, 8 Mai

  • 08:00 Fetele Bombă
  • 08:50 Asterix la Jocurile Olimpice
  • 11:00 Film Café Stars
  • 11:10 Mama Jack
  • 13:05 Jane Doe: Legături profunde
  • 14:40 Film Café Stars
  • 14:50 Crima pentru incepatori: Hotii de cai
  • 16:30 Un american în China
  • 18:15 20.000 de leghe sub mări
  • 20:00 Detectivul
  • 21:40 Trei culori: Albastru
  • 23:30 Trei culori: Rosu
  • 01:25 Trei culori: Alb
  • 03:05 Băiatul furnică
  • 04:30 Jane Doe: Legături profunde

Sâmbătă, 9 Mai

  • 06:00 Detectivul
  • 07:40 Rosamunde Pilcher: Cealaltă soţie
  • 09:25 Rosamunde Pilcher: Cealaltă soţie
  • 11:10 Hollywood Bazar
  • 11:40 Stafia lui Oliver
  • 13:20 Izbăvirea
  • 14:55 Omul care se holba la capre
  • 16:40 Viaţa mea de basm: Hans Christian Andersen
  • 18:20 Viaţa mea de basm: Hans Christian Andersen
  • 20:00 Frizeria
  • 22:00 Coco Chanel
  • 00:05 Omul care se holba la capre
  • 01:50 Film Café Stars
  • 02:00 Tărâmul nostru
  • 03:55 Coco Chanel

Duminică, 10 Mai

  • 06:00 Ali Baba şi cei 40 de hoţi
  • 07:50 Ali Baba şi cei 40 de hoţi
  • 09:35 Fiţi cuminţi dacă puteţi
  • 12:25 Rosamunde Pilcher: Cealaltă soţie
  • 14:10 Rosamunde Pilcher: Cealaltă soţie
  • 15:55 Film Café Stars
  • 16:05 Cavalerii nopţii
  • 17:50 O nouă primăvară
  • 20:00 Frizeria 2
  • 22:00 Puterea dragostei
  • 00:05 New York, te iubesc
  • 02:00 Tărâmul nostru
  • 03:55 Hollywood Bazar

Luni, 11 Mai

  • 08:00 Fetele Bombă
  • 08:50 Prostul nimănui
  • 10:55 Frizeria
  • 12:55 Frizeria 2
  • 14:55 O mamă băgăreaţă
  • 16:35 Omul de tinichea
  • 18:20 Minele regelui Solomon
  • 20:00 Madhouse
  • 21:55 The Escape Artist
  • 23:10 Sora
  • 01:00 Căderea Imperiului Roman
  • 02:30 Căderea Imperiului Roman
  • 04:15 Hollywood Buzz
  • 04:45 The Escape Artist

Marţi, 12 Mai

  • 08:00 Fetele Bombă
  • 08:50 Dragoste şi sânge
  • 10:40 Jane Doe: Moartea unui magnat
  • 12:20 Nono, o aventură în zig-zag
  • 14:10 Crimă pentru începători: Crimă la colegiu
  • 15:50 Un urs pe nume Winnie
  • 17:35 Anotimpuri
  • 19:20 Să fii cuminte
  • 20:00 Padre Pio: Tra cielo e terra
  • 22:00 Pisica albă, pisica neagră
  • 00:20 Red Shoe Diaries
  • 02:15 Hollywood Bazar
  • 02:45 Anotimpuri
  • 04:25 Jane Doe: Moartea unui magnat

Miercuri, 6 Mai

  • 08:00 Fetele Bombă
  • 08:50 Dragoste şi sânge
  • 10:35 Jane Doe: Gravat în memorie
  • 12:15 Dragoste pentru un căţel
  • 13:50 Crima pentru incepatori: Hotii de cai
  • 15:30 Prostul nimănui
  • 17:35 Anotimpuri
  • 19:20 Să fii cuminte
  • 20:00 Micul santajist
  • 22:05 Chloe
  • 23:55 Tunica
  • 02:20 Hollywood Bazar
  • 02:50 Anotimpuri
  • 04:30 Jane Doe: Gravat în memorie

Joi, 7 Mai

  • 08:00 Fetele Bombă
  • 08:50 Dragoste şi sânge
  • 10:45 Micul santajist
  • 12:45 Jane Doe: Cum să-ţi concediezi şeful
  • 14:20 Hollywood Bazar
  • 14:50 Tot ce şi-a dorit
  • 16:30 Tot ce şi-a dorit
  • 18:15 20.000 de leghe sub mări
  • 20:00 Mama Jack
  • 21:55 Viata mea
  • 00:05 The Escape Artist
  • 01:20 The Escape Artist
  • 02:35 The Escape Artist
  • 03:50 Hollywood Bazar
  • 04:25 Jane Doe: Cum să-ţi concediezi şeful