Film Cafe

Duminică, 2 Noiembrie

  • 06:00 Necunoscuta: Uite-o, nu e
  • 07:25 David Copperfield
  • 09:00 Crime imperfecte
  • 10:00 Neveste de piloţi
  • 12:15 Neîmblânziţi
  • 14:15 Necunoscuta: Uite-o, nu e
  • 15:55 David Copperfield
  • 17:40 Viata Sfântului Francisc de Assisi
  • 20:05 Jane Eyre
  • 21:10 Viaţa noastră de acum
  • 22:10 Fetele Bombă
  • 23:05 Iubire secretă
  • 00:50 Regele Urs Polar
  • 02:25 Alte nouă săptămâni şi jumătate

Luni, 3 Noiembrie

  • 08:00 Robin Hood
  • 08:50 Viata Sfântului Francisc de Assisi
  • 11:00 Tom si Huck
  • 12:40 Cumpăna de şapte ani
  • 14:10 Reabilitarea
  • 16:00 Din dragoste pentru Amy
  • 17:40 Micile suflete mari
  • 19:25 Destinul unei doamne
  • 21:10 Dragoste şi răzbunare
  • 23:15 Misiunea Sputnik
  • 00:40 Alte nouă săptămâni şi jumătate
  • 02:25 Fitzgerald
  • 04:10 Războiul gurmanzilor

Marţi, 4 Noiembrie

  • 08:00 Robin Hood
  • 08:50 Micile suflete mari
  • 10:30 Destinul unei doamne
  • 12:10 Viata mea
  • 14:20 Scânteioară
  • 16:55 Pilotul
  • 19:05 Copie conformă
  • 21:05 McBride: Victima cameleon
  • 22:45 Din cenusa
  • 00:45 Ultima chemare
  • 02:30 În ochii asasinului
  • 04:15 Războiul gurmanzilor

Miercuri, 5 Noiembrie

  • 08:00 Robin Hood
  • 08:50 Pilotul
  • 10:50 Copie conformă
  • 12:40 Dragoste pentru un căţel
  • 14:10 Trei femei înţelepte
  • 15:50 Viaţa mea de basm: Hans Christian Andersen
  • 19:10 Fiţi cuminţi dacă puteţi
  • 21:20 Anotimpuri
  • 23:05 Dependenţi de muncă
  • 00:45 În ochii asasinului
  • 02:30 Când trecutul te-ajunge din urmă
  • 04:15 Războiul gurmanzilor

Joi, 30 Octombrie

  • 08:00 Furtuna
  • 09:45 Domnişoară de onoare sub acoperire
  • 11:15 The Astronaut Farmer
  • 13:00 Balls of Fury
  • 14:40 Reuniune de familie
  • 16:20 O inimă straină
  • 18:00 The Girl in the Park
  • 20:05 Robin Hood
  • 21:00 Insula misterelor
  • 22:55 Tot ce şi-a dorit
  • 00:35 Iubire secretă
  • 02:15 Viaţa dublă a Veronicăi
  • 03:55 Pocholo
  • 04:40 Pocholo
  • 05:30 Hollywood Bazar

Vineri, 31 Octombrie

  • 08:00 Balls of Fury
  • 09:35 Reuniune de familie
  • 12:50 O inimă straină
  • 16:20 Tom si Huck
  • 18:10 Ultimul dans
  • 20:05 Robin Hood
  • 21:00 Pasiune Toscană
  • 22:55 Tot ce şi-a dorit
  • 00:35 Viaţa dublă a Veronicăi
  • 02:20 Trei generatii
  • 04:05 Pocholo
  • 05:50 Film Café Stars

Sâmbătă, 1 Noiembrie

  • 06:00 Necunoscuta: Jocul de puzzle
  • 07:30 David Copperfield
  • 09:00 Crime imperfecte
  • 10:00 Neveste de piloţi
  • 12:05 În căutarea succesului
  • 13:55 Necunoscuta: Jocul de puzzle
  • 15:35 David Copperfield
  • 17:15 Zorro
  • 19:25 Hollywood Bazar
  • 19:55 Jane Eyre
  • 21:00 Viaţa noastră de acum
  • 22:00 Fetele Bombă
  • 22:55 Peripeţii sub clar de lună
  • 00:45 O alta viata
  • 02:40 Regele Urs Polar
  • 04:10 La înălţime
  • 05:50 Film Café Stars