Disney Junior

Marţi, 9 Februarie

  • 06:00 Zou
  • 06:20 Loopdidoo
  • 06:35 Atacul artei
  • 07:00 Calimero
  • 07:10 Zou
  • 07:25 Loopdidoo
  • 07:40 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 08:05 Sofia Întâi
  • 08:45 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:10 Clubul lui Mickey Mouse
  • 09:35 Doctoriţa Pluşica
  • 10:00 Sofia Întâi
  • 10:30 Căpitanul si piratii din Tara de Nic ăieri
  • 11:00 Miles în spaţiu
  • 11:25 Agent Special Oso
  • 11:40 Stupul
  • 11:50 Manny Iscusitul
  • 12:15 Moto animăluţele din junglă
  • 12:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 13:00 Sofia Întâi
  • 13:25 Doctoriţa Pluşica
  • 13:50 Henry Dragomonstru
  • 14:15 Zou
  • 14:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 14:55 Loopdidoo
  • 15:10 Miles în spaţiu
  • 15:35 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 16:00 Sofia Întâi
  • 16:25 Jungle Cubs
  • 16:50 Aladdin
  • 17:15 Aventurile Urşilor Gummi
  • 17:40 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 18:05 Miles în spaţiu
  • 18:30 Sofia Întâi
  • 18:55 Doctoriţa Pluşica
  • 19:10 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 19:35 Miles în spaţiu
  • 20:00 Goldie şi Ursuleţ
  • 20:30 Sofia Întâi
  • 21:00 Jungle Cubs
  • 21:25 Aladdin
  • 21:50 Aventurile Urşilor Gummi
  • 22:20 Lilo şi Stitch
  • 22:45 Desene animate cu maşini
  • 22:50 Zou
  • 23:05 Henry Dragomonstru
  • 23:20 Calimero
  • 23:35 Zou
  • 23:50 Loopdidoo
  • 00:05 Atacul artei
  • 00:30 Henry Dragomonstru
  • 00:45 Calimero
  • 01:00 Zou
  • 01:15 Loopdidoo
  • 01:30 Atacul artei
  • 01:55 Henry Dragomonstru
  • 02:05 Calimero
  • 02:20 Zou
  • 02:30 Loopdidoo
  • 02:45 Atacul artei
  • 03:10 Henry Dragomonstru
  • 03:20 Calimero
  • 03:35 Zou
  • 03:45 Loopdidoo
  • 04:00 Atacul artei
  • 04:25 Henry Dragomonstru
  • 04:35 Calimero
  • 04:50 Zou
  • 05:00 Loopdidoo
  • 05:15 Atacul artei
  • 05:35 Henry Dragomonstru
  • 05:50 Calimero

Miercuri, 10 Februarie

  • 06:00 Zou
  • 06:20 Loopdidoo
  • 06:35 Atacul artei
  • 07:00 Calimero
  • 07:10 Zou
  • 07:25 Loopdidoo
  • 07:40 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 08:05 Sofia Întâi
  • 08:45 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:10 Clubul lui Mickey Mouse
  • 09:35 Doctoriţa Pluşica
  • 10:00 Sofia Întâi
  • 10:30 Căpitanul si piratii din Tara de Nic ăieri
  • 11:00 Miles în spaţiu
  • 11:25 Agent Special Oso
  • 11:40 Stupul
  • 11:50 Manny Iscusitul
  • 12:15 Moto animăluţele din junglă
  • 12:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 13:00 Sofia Întâi
  • 13:25 Doctoriţa Pluşica
  • 13:50 Henry Dragomonstru
  • 14:15 Zou
  • 14:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 14:55 Loopdidoo
  • 15:10 Miles în spaţiu
  • 15:35 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 16:00 Sofia Întâi
  • 16:25 Jungle Cubs
  • 16:50 Aladdin
  • 17:15 Aventurile Urşilor Gummi
  • 17:40 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 18:05 Miles în spaţiu
  • 18:30 Sofia Întâi
  • 18:55 Doctoriţa Pluşica
  • 19:10 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 19:35 Miles în spaţiu
  • 20:00 Goldie şi Ursuleţ
  • 20:30 Sofia Întâi
  • 21:00 Jungle Cubs
  • 21:25 Aladdin
  • 21:50 Aventurile Urşilor Gummi
  • 22:20 Lilo şi Stitch
  • 22:45 Desene animate cu maşini
  • 22:50 Zou
  • 23:05 Henry Dragomonstru
  • 23:20 Calimero
  • 23:35 Zou
  • 23:50 Loopdidoo
  • 00:05 Atacul artei
  • 00:30 Henry Dragomonstru
  • 00:45 Calimero
  • 01:00 Zou
  • 01:15 Loopdidoo
  • 01:30 Atacul artei
  • 01:55 Henry Dragomonstru
  • 02:05 Calimero
  • 02:20 Zou
  • 02:30 Loopdidoo
  • 02:45 Atacul artei
  • 03:10 Henry Dragomonstru
  • 03:20 Calimero
  • 03:35 Zou
  • 03:45 Loopdidoo
  • 04:00 Atacul artei
  • 04:25 Henry Dragomonstru
  • 04:35 Calimero
  • 04:50 Zou
  • 05:00 Loopdidoo
  • 05:15 Atacul artei
  • 05:35 Henry Dragomonstru
  • 05:50 Calimero

Joi, 11 Februarie

  • 06:00 Zou
  • 06:20 Loopdidoo
  • 06:35 Atacul artei
  • 07:00 Calimero
  • 07:10 Zou
  • 07:25 Loopdidoo
  • 07:40 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 08:05 Sofia Întâi
  • 08:30 Doctoriţa Pluşica
  • 08:45 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:10 Clubul lui Mickey Mouse
  • 09:35 Doctoriţa Pluşica
  • 10:00 Sofia Întâi
  • 10:30 Căpitanul si piratii din Tara de Nic ăieri
  • 11:00 Miles în spaţiu
  • 11:25 Agent Special Oso
  • 11:40 Stupul
  • 11:50 Manny Iscusitul
  • 12:15 Moto animăluţele din junglă
  • 12:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 13:00 Sofia Întâi
  • 13:25 Doctoriţa Pluşica
  • 13:50 Henry Dragomonstru
  • 14:15 Zou
  • 14:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 14:55 Loopdidoo
  • 15:10 Miles în spaţiu
  • 15:35 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 16:00 Sofia Întâi
  • 16:25 Jungle Cubs
  • 16:50 Aladdin
  • 17:15 Aventurile Urşilor Gummi
  • 17:40 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 18:05 Miles în spaţiu
  • 18:30 Sofia Întâi
  • 18:55 Doctoriţa Pluşica
  • 19:10 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 19:35 Miles în spaţiu
  • 20:00 Goldie şi Ursuleţ
  • 20:30 Sofia Întâi
  • 21:00 Jungle Cubs
  • 21:25 Aladdin
  • 21:50 Aventurile Urşilor Gummi
  • 22:20 Lilo şi Stitch
  • 22:45 Desene animate cu maşini
  • 22:50 Zou
  • 23:05 Henry Dragomonstru
  • 23:20 Calimero
  • 23:35 Zou
  • 23:50 Loopdidoo
  • 00:05 Atacul artei
  • 00:30 Henry Dragomonstru
  • 00:45 Calimero
  • 01:00 Zou
  • 01:15 Loopdidoo
  • 01:30 Atacul artei
  • 01:55 Henry Dragomonstru
  • 02:05 Calimero
  • 02:20 Zou
  • 02:30 Loopdidoo
  • 02:45 Atacul artei
  • 03:10 Henry Dragomonstru
  • 03:20 Calimero
  • 03:35 Zou
  • 03:45 Loopdidoo

Vineri, 5 Februarie

  • 07:00 Calimero
  • 07:10 Zou
  • 07:25 Loopdidoo
  • 07:40 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 08:05 Sofia Întâi
  • 08:30 Doctoriţa Pluşica
  • 08:45 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:10 Clubul lui Mickey Mouse
  • 09:35 Doctoriţa Pluşica
  • 10:00 Sofia Întâi
  • 10:30 Căpitanul si piratii din Tara de Nic ăieri
  • 11:00 Miles în spaţiu
  • 11:25 Agent Special Oso
  • 11:40 Stupul
  • 11:50 Manny Iscusitul
  • 12:15 Moto animăluţele din junglă
  • 12:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 13:00 Sofia Întâi
  • 13:25 Doctoriţa Pluşica
  • 13:50 Henry Dragomonstru
  • 14:15 Zou
  • 14:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 14:55 Loopdidoo
  • 15:10 Miles în spaţiu
  • 15:35 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 16:00 Sofia Întâi
  • 16:25 Jungle Cubs
  • 16:50 Aladdin
  • 17:15 Aventurile Urşilor Gummi
  • 17:40 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 18:05 Miles în spaţiu
  • 18:30 Sofia Întâi
  • 18:55 Doctoriţa Pluşica
  • 19:10 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 19:35 Miles în spaţiu
  • 20:00 Goldie şi Ursuleţ
  • 20:30 Sofia Întâi
  • 21:00 Jungle Cubs
  • 21:25 Aladdin
  • 21:50 Aventurile Urşilor Gummi
  • 22:20 Lilo şi Stitch
  • 22:45 Desene animate cu maşini
  • 22:50 Zou
  • 23:05 Henry Dragomonstru
  • 23:20 Calimero
  • 23:35 Zou
  • 23:50 Loopdidoo
  • 00:05 Atacul artei
  • 00:30 Henry Dragomonstru
  • 00:45 Calimero
  • 01:00 Zou
  • 01:15 Loopdidoo
  • 01:30 Atacul artei
  • 01:55 Henry Dragomonstru
  • 02:05 Calimero
  • 02:20 Zou
  • 02:30 Loopdidoo
  • 02:45 Atacul artei
  • 03:10 Henry Dragomonstru
  • 03:20 Calimero
  • 03:35 Zou
  • 03:45 Loopdidoo
  • 04:00 Atacul artei
  • 04:25 Henry Dragomonstru
  • 04:35 Calimero
  • 04:50 Zou
  • 05:00 Loopdidoo
  • 05:15 Atacul artei
  • 05:35 Henry Dragomonstru
  • 05:50 Calimero

Sâmbătă, 6 Februarie

  • 06:00 Zou
  • 06:20 Loopdidoo
  • 06:35 Atacul artei
  • 07:00 Calimero
  • 07:10 Zou
  • 07:25 Loopdidoo
  • 07:40 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 08:05 Sofia Întâi
  • 08:30 Doctoriţa Pluşica
  • 08:45 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:35 Doctoriţa Pluşica
  • 10:00 Sofia Întâi
  • 10:30 Căpitanul si piratii din Tara de Nic ăieri
  • 11:00 Miles în spaţiu
  • 11:25 Miles în spaţiu
  • 11:50 Manny Iscusitul
  • 12:15 Miles în spaţiu
  • 12:35 Miles în spaţiu
  • 13:00 Sofia Întâi
  • 13:25 Doctoriţa Pluşica
  • 13:50 Henry Dragomonstru
  • 14:15 Zou
  • 14:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 14:55 Loopdidoo
  • 15:10 Miles în spaţiu
  • 15:35 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 16:00 Sofia Întâi
  • 16:25 Lion King 2: Simba's Pride
  • 17:15 Aventurile Urşilor Gummi
  • 18:05 Miles în spaţiu
  • 18:30 Sofia Întâi
  • 18:55 Doctoriţa Pluşica
  • 19:10 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 19:35 Miles în spaţiu
  • 20:00 Goldie şi Ursuleţ
  • 20:30 Sofia Întâi
  • 21:00 Jungle Cubs
  • 21:25 Aladdin
  • 21:50 Aventurile Urşilor Gummi
  • 22:20 Lilo şi Stitch
  • 22:45 Desene animate cu maşini
  • 22:50 Zou
  • 23:05 Henry Dragomonstru
  • 23:20 Calimero
  • 23:35 Zou
  • 23:50 Loopdidoo
  • 00:05 Atacul artei
  • 00:30 Henry Dragomonstru
  • 00:45 Calimero
  • 01:00 Zou
  • 01:15 Loopdidoo
  • 01:30 Atacul artei
  • 01:55 Henry Dragomonstru
  • 02:05 Calimero
  • 02:20 Zou
  • 02:30 Loopdidoo
  • 02:45 Atacul artei
  • 03:10 Henry Dragomonstru
  • 03:20 Calimero
  • 03:35 Zou
  • 03:45 Loopdidoo
  • 04:00 Atacul artei
  • 04:25 Henry Dragomonstru
  • 04:35 Calimero
  • 04:50 Zou
  • 05:00 Loopdidoo
  • 05:15 Atacul artei
  • 05:35 Henry Dragomonstru
  • 05:50 Calimero

Duminică, 7 Februarie

  • 06:00 Zou
  • 06:20 Loopdidoo
  • 06:35 Atacul artei
  • 07:00 Calimero
  • 07:10 Zou
  • 07:25 Loopdidoo
  • 07:40 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 08:05 Sofia Întâi
  • 08:30 Doctoriţa Pluşica
  • 08:45 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:10 Clubul lui Mickey Mouse
  • 09:35 Doctoriţa Pluşica
  • 10:00 Sofia Întâi
  • 10:30 Căpitanul si piratii din Tara de Nic ăieri
  • 11:00 Miles în spaţiu
  • 11:25 Miles în spaţiu
  • 11:50 Manny Iscusitul
  • 12:15 Miles în spaţiu
  • 12:35 Miles în spaţiu
  • 13:00 Sofia Întâi
  • 13:25 Doctoriţa Pluşica
  • 13:50 Lion King 2: Simba's Pride
  • 15:10 Miles în spaţiu
  • 15:35 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 16:00 Sofia Întâi
  • 16:25 Jungle Cubs
  • 16:50 Aladdin
  • 17:15 Aventurile Urşilor Gummi
  • 17:40 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 18:05 Miles în spaţiu
  • 18:30 Sofia Întâi
  • 18:55 Doctoriţa Pluşica
  • 19:10 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 19:35 Miles în spaţiu
  • 20:00 Goldie şi Ursuleţ
  • 20:30 Sofia Întâi
  • 21:00 Jungle Cubs
  • 21:25 Aladdin
  • 21:50 Aventurile Urşilor Gummi
  • 22:20 Lilo şi Stitch
  • 22:45 Desene animate cu maşini
  • 22:50 Zou
  • 23:05 Henry Dragomonstru
  • 23:20 Calimero
  • 23:35 Zou
  • 23:50 Loopdidoo
  • 00:05 Atacul artei
  • 00:30 Henry Dragomonstru
  • 00:45 Calimero
  • 01:00 Zou
  • 01:15 Loopdidoo
  • 01:30 Atacul artei
  • 01:55 Henry Dragomonstru
  • 02:05 Calimero
  • 02:20 Zou
  • 02:30 Loopdidoo
  • 02:45 Atacul artei
  • 03:10 Henry Dragomonstru
  • 03:20 Calimero
  • 03:35 Zou
  • 03:45 Loopdidoo
  • 04:00 Atacul artei
  • 04:25 Henry Dragomonstru
  • 04:35 Calimero
  • 04:50 Zou
  • 05:00 Loopdidoo
  • 05:15 Atacul artei
  • 05:35 Henry Dragomonstru
  • 05:50 Calimero

Luni, 8 Februarie

  • 06:00 Zou
  • 06:20 Loopdidoo
  • 06:35 Atacul artei
  • 07:00 Calimero
  • 07:10 Zou
  • 07:25 Loopdidoo
  • 07:40 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 08:05 Sofia Întâi
  • 08:30 Doctoriţa Pluşica
  • 08:45 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:10 Clubul lui Mickey Mouse
  • 09:35 Doctoriţa Pluşica
  • 10:00 Sofia Întâi
  • 10:30 Căpitanul si piratii din Tara de Nic ăieri
  • 11:00 Miles în spaţiu
  • 11:25 Agent Special Oso
  • 11:40 Stupul
  • 11:50 Manny Iscusitul
  • 12:15 Moto animăluţele din junglă
  • 12:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 13:00 Sofia Întâi
  • 13:25 Doctoriţa Pluşica
  • 13:50 Henry Dragomonstru
  • 14:15 Zou
  • 14:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 14:55 Loopdidoo
  • 15:10 Miles în spaţiu
  • 15:35 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 16:00 Sofia Întâi
  • 16:25 Jungle Cubs
  • 16:50 Aladdin
  • 17:15 Aventurile Urşilor Gummi
  • 17:40 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 18:05 Miles în spaţiu
  • 18:30 Sofia Întâi
  • 18:55 Doctoriţa Pluşica
  • 19:10 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 19:35 Miles în spaţiu
  • 20:00 Goldie şi Ursuleţ
  • 20:30 Sofia Întâi
  • 21:00 Jungle Cubs
  • 21:25 Aladdin
  • 21:50 Aventurile Urşilor Gummi
  • 22:20 Lilo şi Stitch
  • 22:45 Desene animate cu maşini
  • 22:50 Zou
  • 23:05 Henry Dragomonstru
  • 23:20 Calimero
  • 23:35 Zou
  • 23:50 Loopdidoo
  • 00:05 Atacul artei
  • 00:30 Henry Dragomonstru
  • 00:45 Calimero
  • 01:00 Zou
  • 01:15 Loopdidoo
  • 01:30 Atacul artei
  • 01:55 Henry Dragomonstru
  • 02:05 Calimero
  • 02:20 Zou
  • 02:30 Loopdidoo
  • 02:45 Atacul artei
  • 03:10 Henry Dragomonstru
  • 03:20 Calimero
  • 03:35 Zou
  • 03:45 Loopdidoo
  • 04:00 Atacul artei
  • 04:25 Henry Dragomonstru
  • 04:35 Calimero
  • 04:50 Zou
  • 05:00 Loopdidoo
  • 05:15 Atacul artei
  • 05:35 Henry Dragomonstru
  • 05:50 Calimero


Iti place noua modalitate de votare pe Realitatea.net?