Disney Junior

Duminică, 2 Octombrie

  • 06:00 Zou
  • 06:20 Loopdidoo
  • 06:35 Atacul artei
  • 07:00 Stupul
  • 07:10 Zou
  • 07:25 Loopdidoo
  • 07:40 Aventurile Urşilor Gummi
  • 08:05 Sofia Întâi
  • 08:30 Goldie şi Ursuleţ
  • 08:55 Eroi în Pijamale
  • 09:20 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:35 Doctoriţa Pluşica
  • 10:00 Sofia Întâi
  • 10:30 Garda felină
  • 10:55 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 11:25 Clubul lui Mickey Mouse
  • 11:50 Miles în spaţiu
  • 12:15 Doctoriţa Pluşica
  • 12:30 Sofia Întâi
  • 12:55 E Inbungadibil!
  • 13:00 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 13:30 Eroi în Pijamale
  • 13:55 Clubul lui Mickey Mouse
  • 14:35 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 14:50 Doctoriţa Pluşica
  • 15:20 Sofia Întâi
  • 15:45 Goldie şi Ursuleţ
  • 16:00 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 16:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 17:00 Sofia Întâi
  • 17:30 Aventurile zânelor Disney
  • 17:55 Garda felină
  • 18:20 Goldie şi Ursuleţ
  • 18:35 Miles în spaţiu
  • 19:00 Eroi în Pijamale
  • 19:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 20:00 Doctoriţa Pluşica
  • 20:30 Sofia Întâi
  • 21:00 Căpitanul şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 21:30 Eroi în Pijamale
  • 22:00 Aladdin
  • 22:30 Aventurile Urşilor Gummi
  • 23:00 Desene cu buticul lui Minnie
  • 23:05 Henry Dragomonstru
  • 23:20 Calimero
  • 23:35 Zou
  • 23:50 Loopdidoo
  • 00:05 Atacul artei
  • 00:30 Henry Dragomonstru
  • 00:45 Calimero
  • 01:00 Zou
  • 01:15 Loopdidoo
  • 01:30 Atacul artei
  • 02:00 Calimero
  • 02:15 Zou
  • 02:30 Loopdidoo
  • 02:45 Atacul artei
  • 03:10 Henry Dragomonstru
  • 03:20 Calimero
  • 03:35 Zou
  • 03:45 Loopdidoo
  • 04:00 Atacul artei
  • 04:25 Henry Dragomonstru
  • 04:35 Calimero
  • 04:50 Zou
  • 05:00 Loopdidoo
  • 05:15 Atacul artei
  • 05:35 Henry Dragomonstru
  • 05:50 Calimero

Luni, 3 Octombrie

  • 06:00 Zou
  • 06:20 Loopdidoo
  • 06:35 Atacul artei
  • 07:00 Stupul
  • 07:10 Zou
  • 07:25 Loopdidoo
  • 07:40 Aventurile Urşilor Gummi
  • 08:05 Sofia Întâi
  • 08:30 Goldie şi Ursuleţ
  • 08:40 Eroi în Pijamale
  • 08:55 Căpitanul şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:10 Doctoriţa Pluşica
  • 09:20 Miles în spaţiu
  • 09:35 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:45 Goldie şi Ursuleţ
  • 10:00 Sofia Întâi
  • 10:25 Garda felină
  • 10:55 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 11:20 Desene cu buticul lui Minnie
  • 11:25 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 11:50 Stupul
  • 12:00 Doctoriţa Pluşica
  • 12:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 13:00 Garda felină
  • 13:30 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 13:45 Aladdin
  • 14:15 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 14:45 Doctoriţa Pluşica
  • 15:15 Desene cu buticul lui Minnie
  • 15:20 Aventurile zânelor Disney
  • 15:50 Miles în spaţiu
  • 16:15 Sofia Întâi
  • 16:45 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 17:00 Garda felină
  • 17:30 Goldie şi Ursuleţ
  • 17:55 E Inbungadibil!
  • 18:00 Sofia Întâi
  • 18:30 Sofia Întâi
  • 19:00 Eroi în Pijamale
  • 19:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 20:00 Sofia Întâi
  • 20:30 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 21:00 Eroi în Pijamale
  • 21:25 Doctoriţa Pluşica
  • 21:55 Aladdin
  • 22:20 Aventurile Urşilor Gummi
  • 22:45 Desene cu buticul lui Minnie
  • 22:50 Zou
  • 23:05 Henry Dragomonstru
  • 23:20 Calimero
  • 23:35 Zou
  • 23:50 Loopdidoo
  • 00:05 Atacul artei
  • 00:30 Henry Dragomonstru
  • 00:45 Calimero
  • 01:00 Zou
  • 01:15 Loopdidoo
  • 01:30 Atacul artei
  • 02:00 Calimero
  • 02:15 Zou
  • 02:30 Loopdidoo
  • 02:45 Atacul artei
  • 03:10 Henry Dragomonstru
  • 03:20 Calimero
  • 03:35 Zou
  • 03:45 Loopdidoo
  • 04:00 Atacul artei
  • 04:25 Henry Dragomonstru
  • 04:35 Calimero
  • 04:50 Zou
  • 05:00 Loopdidoo
  • 05:15 Atacul artei
  • 05:35 Henry Dragomonstru
  • 05:50 Calimero

Marţi, 4 Octombrie

  • 06:00 Zou
  • 06:20 Loopdidoo
  • 06:35 Atacul artei
  • 07:00 Stupul
  • 07:10 Zou
  • 07:25 Loopdidoo
  • 07:40 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 08:05 Sofia Întâi
  • 08:30 Eroi în Pijamale
  • 08:40 Goldie şi Ursuleţ
  • 08:55 Doctoriţa Pluşica
  • 09:10 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:20 Eroi în Pijamale
  • 09:35 Miles în spaţiu
  • 09:45 Doctoriţa Pluşica
  • 10:00 Sofia Întâi
  • 10:25 Garda felină
  • 10:55 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 11:25 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 11:50 Stupul
  • 12:00 Clubul lui Mickey Mouse
  • 12:30 Doctoriţa Pluşica
  • 13:00 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 13:15 Sofia Întâi
  • 13:45 Goldie şi Ursuleţ
  • 14:15 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 14:45 Doctoriţa Pluşica
  • 15:15 Desene cu buticul lui Minnie
  • 15:20 Aventurile zânelor Disney
  • 15:50 Miles în spaţiu
  • 16:15 Sofia Întâi
  • 16:45 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 17:00 Garda felină
  • 17:30 Goldie şi Ursuleţ
  • 17:55 E Inbungadibil!
  • 18:00 Eroi în Pijamale
  • 18:30 Eroi în Pijamale
  • 19:00 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 19:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 20:00 Eroi în Pijamale
  • 20:30 Aventurile zânelor Disney
  • 21:00 Sofia Întâi
  • 21:30 Sofia Întâi
  • 22:00 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 22:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 23:00 Desene cu buticul lui Minnie
  • 23:05 Henry Dragomonstru
  • 23:20 Calimero
  • 23:35 Zou
  • 23:50 Loopdidoo
  • 00:05 Atacul artei
  • 00:30 Henry Dragomonstru
  • 00:45 Calimero
  • 01:00 Zou
  • 01:15 Loopdidoo
  • 01:30 Atacul artei
  • 02:00 Calimero
  • 02:15 Zou
  • 02:30 Loopdidoo
  • 02:45 Atacul artei
  • 03:10 Henry Dragomonstru
  • 03:20 Calimero
  • 03:35 Zou
  • 03:45 Loopdidoo
  • 04:00 Atacul artei
  • 04:25 Henry Dragomonstru
  • 04:35 Calimero
  • 04:50 Zou
  • 05:00 Loopdidoo
  • 05:15 Atacul artei
  • 05:35 Henry Dragomonstru
  • 05:50 Calimero

Miercuri, 5 Octombrie

  • 06:00 Zou
  • 06:20 Loopdidoo
  • 06:35 Atacul artei
  • 07:00 Stupul
  • 07:10 Zou
  • 07:25 Loopdidoo
  • 07:40 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 08:05 Sofia Întâi
  • 08:30 Eroi în Pijamale
  • 08:40 Goldie şi Ursuleţ
  • 08:55 Doctoriţa Pluşica
  • 09:10 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:20 Eroi în Pijamale
  • 09:35 Miles în spaţiu
  • 09:45 Doctoriţa Pluşica
  • 10:00 Sofia Întâi
  • 10:25 Garda felină
  • 10:55 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 11:25 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 11:50 Stupul
  • 12:00 Clubul lui Mickey Mouse
  • 12:30 Doctoriţa Pluşica
  • 13:00 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 13:15 Sofia Întâi
  • 13:45 Goldie şi Ursuleţ
  • 14:15 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 14:45 Doctoriţa Pluşica
  • 15:15 Desene cu buticul lui Minnie
  • 15:20 Aventurile zânelor Disney
  • 15:50 Miles în spaţiu
  • 16:15 Sofia Întâi
  • 16:45 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 17:00 Garda felină
  • 17:30 Goldie şi Ursuleţ
  • 17:55 E Inbungadibil!
  • 18:00 Sofia Întâi
  • 18:30 Sofia Întâi
  • 19:00 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 19:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 20:00 Eroi în Pijamale
  • 20:30 Aventurile zânelor Disney
  • 21:00 Doctoriţa Pluşica
  • 21:30 Doctoriţa Pluşica
  • 22:00 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 22:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 23:00 Desene cu buticul lui Minnie
  • 23:05 Henry Dragomonstru
  • 23:20 Calimero
  • 23:35 Zou
  • 23:50 Loopdidoo
  • 00:05 Atacul artei
  • 00:30 Henry Dragomonstru
  • 00:45 Calimero
  • 01:00 Zou
  • 01:15 Loopdidoo
  • 01:30 Atacul artei
  • 02:00 Calimero
  • 02:15 Zou
  • 02:30 Loopdidoo
  • 02:45 Atacul artei
  • 03:10 Henry Dragomonstru
  • 03:20 Calimero
  • 03:35 Zou
  • 03:45 Loopdidoo
  • 04:00 Atacul artei
  • 04:25 Henry Dragomonstru
  • 04:35 Calimero
  • 04:50 Zou
  • 05:00 Loopdidoo
  • 05:15 Atacul artei
  • 05:35 Henry Dragomonstru
  • 05:50 Calimero

Joi, 29 Septembrie

  • 07:00 Stupul
  • 07:10 Zou
  • 07:25 Loopdidoo
  • 07:40 Aventurile Urşilor Gummi
  • 08:05 Sofia Întâi
  • 08:30 Goldie şi Ursuleţ
  • 08:40 Eroi în Pijamale
  • 08:55 Căpitanul şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:10 Doctoriţa Pluşica
  • 09:20 Miles în spaţiu
  • 09:35 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:45 Goldie şi Ursuleţ
  • 10:00 Sofia Întâi
  • 10:25 Garda felină
  • 10:55 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 11:20 Desene cu buticul lui Minnie
  • 11:25 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 11:50 Stupul
  • 12:00 Doctoriţa Pluşica
  • 12:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 13:00 Garda felină
  • 13:30 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 13:45 Aladdin
  • 14:15 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 14:45 Doctoriţa Pluşica
  • 15:15 Desene cu buticul lui Minnie
  • 15:20 Aventurile zânelor Disney
  • 15:50 Miles în spaţiu
  • 16:15 Sofia Întâi
  • 16:45 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 17:00 Garda felină
  • 17:30 Goldie şi Ursuleţ
  • 17:55 E Inbungadibil!
  • 18:00 Căpitanul şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 18:30 Căpitanul şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 19:00 Eroi în Pijamale
  • 19:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 20:00 Sofia Întâi
  • 20:30 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 21:00 Eroi în Pijamale
  • 21:25 Doctoriţa Pluşica
  • 21:55 Aladdin
  • 22:20 Aventurile Urşilor Gummi
  • 22:45 Desene cu buticul lui Minnie
  • 22:50 Zou
  • 23:05 Henry Dragomonstru
  • 23:20 Calimero
  • 23:35 Zou
  • 23:50 Loopdidoo
  • 00:05 Atacul artei
  • 00:30 Henry Dragomonstru
  • 00:45 Calimero
  • 01:00 Zou
  • 01:15 Loopdidoo
  • 01:30 Atacul artei
  • 02:00 Calimero
  • 02:15 Zou
  • 02:30 Loopdidoo
  • 02:45 Atacul artei
  • 03:10 Henry Dragomonstru
  • 03:20 Calimero
  • 03:35 Zou
  • 03:45 Loopdidoo
  • 06:00 Zou
  • 06:20 Loopdidoo
  • 06:35 Atacul artei

Vineri, 30 Septembrie

  • 07:00 Stupul
  • 07:10 Zou
  • 07:25 Loopdidoo
  • 07:40 Aventurile Urşilor Gummi
  • 08:05 Sofia Întâi
  • 08:30 Goldie şi Ursuleţ
  • 08:40 Eroi în Pijamale
  • 08:55 Căpitanul şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:10 Doctoriţa Pluşica
  • 09:20 Miles în spaţiu
  • 09:35 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:45 Goldie şi Ursuleţ
  • 10:00 Sofia Întâi
  • 10:25 Garda felină
  • 10:55 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 11:20 Desene cu buticul lui Minnie
  • 11:25 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 11:50 Stupul
  • 12:00 Doctoriţa Pluşica
  • 12:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 13:00 Garda felină
  • 13:30 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 13:45 Aladdin
  • 14:15 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 14:45 Doctoriţa Pluşica
  • 15:15 Desene cu buticul lui Minnie
  • 15:20 Aventurile zânelor Disney
  • 15:50 Miles în spaţiu
  • 16:15 Sofia Întâi
  • 16:45 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 17:00 Garda felină
  • 17:30 Goldie şi Ursuleţ
  • 17:55 E Inbungadibil!
  • 18:00 Goldie şi Ursuleţ
  • 18:30 Goldie şi Ursuleţ
  • 19:00 Eroi în Pijamale
  • 19:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 20:00 Sofia Întâi
  • 20:30 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 21:00 Eroi în Pijamale
  • 21:25 Doctoriţa Pluşica
  • 21:55 Aladdin
  • 22:20 Aventurile Urşilor Gummi
  • 22:45 Desene cu buticul lui Minnie
  • 22:50 Zou
  • 23:05 Henry Dragomonstru
  • 23:20 Calimero
  • 23:35 Zou
  • 23:50 Loopdidoo
  • 00:05 Atacul artei
  • 00:30 Henry Dragomonstru
  • 00:45 Calimero
  • 01:00 Zou
  • 01:15 Loopdidoo
  • 01:30 Atacul artei
  • 02:00 Calimero
  • 02:15 Zou
  • 02:30 Loopdidoo
  • 02:45 Atacul artei
  • 03:10 Henry Dragomonstru
  • 03:20 Calimero
  • 03:35 Zou
  • 03:45 Loopdidoo
  • 04:00 Atacul artei
  • 04:25 Henry Dragomonstru
  • 04:35 Calimero
  • 04:50 Zou
  • 05:00 Loopdidoo
  • 05:15 Atacul artei
  • 05:35 Henry Dragomonstru
  • 05:50 Calimero

Sâmbătă, 1 Octombrie

  • 06:00 Zou
  • 06:20 Loopdidoo
  • 06:35 Atacul artei
  • 07:00 Stupul
  • 07:10 Zou
  • 07:25 Loopdidoo
  • 07:40 Aventurile Urşilor Gummi
  • 08:05 Sofia Întâi
  • 08:30 Goldie şi Ursuleţ
  • 08:55 Eroi în Pijamale
  • 09:20 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 09:35 Doctoriţa Pluşica
  • 10:00 Sofia Întâi
  • 10:30 Garda felină
  • 10:55 În Vestul Sălbatic cu Şeriful Callie
  • 11:25 Clubul lui Mickey Mouse
  • 12:00 Miles în spaţiu
  • 12:15 Doctoriţa Pluşica
  • 12:30 Sofia Întâi
  • 12:55 E Inbungadibil!
  • 13:00 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 13:30 Eroi în Pijamale
  • 13:55 Clubul lui Mickey Mouse
  • 14:25 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 14:50 Doctoriţa Pluşica
  • 15:20 Sofia Întâi
  • 15:45 Goldie şi Ursuleţ
  • 16:00 Jake şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 16:20 Clubul lui Mickey Mouse
  • 17:00 Sofia Întâi
  • 17:30 Aventurile zânelor Disney
  • 17:55 Garda felină
  • 18:20 Goldie şi Ursuleţ
  • 18:35 Miles în spaţiu
  • 19:00 Eroi în Pijamale
  • 19:30 Clubul lui Mickey Mouse
  • 20:00 Doctoriţa Pluşica
  • 20:30 Sofia Întâi
  • 21:00 Căpitanul şi piraţii din Ţara de Nicăieri
  • 21:30 Eroi în Pijamale
  • 22:00 Aladdin
  • 22:30 Aventurile Urşilor Gummi
  • 23:00 Desene cu buticul lui Minnie
  • 23:05 Henry Dragomonstru
  • 23:20 Calimero
  • 23:35 Zou
  • 23:50 Loopdidoo
  • 00:05 Atacul artei
  • 00:30 Henry Dragomonstru
  • 00:45 Calimero
  • 01:00 Zou
  • 01:15 Loopdidoo
  • 01:30 Atacul artei
  • 02:00 Calimero
  • 02:15 Zou
  • 02:30 Loopdidoo
  • 02:45 Atacul artei
  • 03:10 Henry Dragomonstru
  • 03:20 Calimero
  • 03:35 Zou
  • 03:45 Loopdidoo
  • 04:00 Atacul artei
  • 04:25 Henry Dragomonstru
  • 04:35 Calimero
  • 04:50 Zou
  • 05:00 Loopdidoo
  • 05:15 Atacul artei
  • 05:35 Henry Dragomonstru
  • 05:50 Calimero


Iti place noua modalitate de votare pe Realitatea.net?