Digi Sport 2

Luni, 23 Mai

  • 07:00 Fotbal: CS U Craiova - CSMS Iasi Liga 1
  • 08:45 Fotbal: ACS Poli Timisoara - Botosani Liga 1
  • 10:30 DTM: cursa 2 Spielberg | Cursa 2
  • 12:00 Moto Marele Premiu al Italiei
  • 13:00 Gimnastica: ziua 1 FIG World Challenge
  • 17:00 Futsal: CS United Galati - CSMS Iasi Cupa Romaniei
  • 18:45 Polo: CSM Digi Oradea - Steaua Super Liga Nationala
  • 20:00 Stirile Digi Sport
  • 20:30 Baschet M: CSM CSU Oradea - BC Mures Liga Nationala, Finala / meci 2
  • 22:15 Kickboxing
  • 00:15 Nascar / Charlotte Motor Speedway
  • 01:30 Polo: CSM Digi Oradea - Steaua Super Liga Nationala
  • 02:30 Futsal: CS United Galati - CSMS Iasi Cupa Romaniei
  • 04:00 Futsal: Autobergamo Deva - CITY US Targu Mures Cupa Romaniei
  • 05:15 Baschet M: CSM CSU Oradea - BC Mures Liga Nationala, Finala / meci 2

Marţi, 24 Mai

  • 07:00 Fotbal Club
  • 08:30 Digi Sport Special
  • 10:00 Fotbal European
  • 11:30 Baschet M: CSM CSU Oradea - BC Mures Liga Nationala, Finala / meci 2
  • 13:15 Gimnastica: ziua 2 FIG World Challenge
  • 17:15 Premiera Serie A Show
  • 17:45 Polo: CSM Digi Oradea - Steaua Super Liga Nationala, Finala / meci 4
  • 19:00 Rezumatele Etapei Liga 1
  • 19:15 Futsal Cupa Romaniei
  • 21:00 Rezumat EHF F Champions League
  • 21:30 Stirile Digi Sport
  • 22:00 Kickboxing
  • 00:00 Fotbal: Barcelona - Sevilla Cupa Spaniei
  • 02:00 Polo: CSM Digi Oradea - Steaua Super Liga Nationala
  • 03:00 Futsal Cupa Romaniei
  • 04:45 Serie A Show
  • 05:15 Fotbal Pro League

Miercuri, 25 Mai

  • 07:00 Fotbal Club
  • 08:30 Digi Sport Special
  • 09:30 Polo: CSM Digi Oradea - Steaua Super Liga Nationala
  • 10:30 Tenis:ziua 7 ATP Madrid Open
  • 12:45 Baschet M Euroliga Final Four
  • 14:45 Atletism IAAF Diamond League
  • 16:45 Stirile Digi Sport
  • 17:00 Campionatele Internationale de inot ale Romaniei: ziua 1
  • 19:00 Handbal M: CSM Bucuresti - Dinamo Liga Nationala
  • 20:45 Generatia Digi Sport
  • 21:30 Stirile Digi Sport
  • 22:00 Kickboxing
  • 00:00 Fotbal: Juventus - Milan Cupa Italiei
  • 01:45 Digi Sport Show
  • 02:00 Fotbal Primera Division
  • 03:45 Campionatele Internationale de inot ale Romaniei: ziua 1
  • 05:30 Handbal M Liga Nationala

Joi, 26 Mai

  • 07:00 Fotbal Club
  • 08:15 Digi Sport Special
  • 09:15 Fotbal: Voluntari - ACS Poli Timisoara Liga 1
  • 11:00 Formula 1: antrenamente 1 Marele Premiu al Principatului Monaco
  • 12:30 Stirile Digi Sport
  • 13:00 Fotbal: Romania - Congo Amical
  • 14:45 Stirile Digi Sport
  • 15:00 Formula 1: antrenamente 2 Marele Premiu al Principatului Monaco
  • 16:30 Stirile Digi Sport
  • 17:00 Campionatele Internationale de inot ale Romaniei: ziua 2
  • 19:00 Premiera Rezumat Campionatul National de Off-Road Slanic Moldova
  • 20:00 Premiera INDY LIGHTS/ Indianapolis Road Course
  • 21:00 Campionii Digi Sport
  • 00:15 Formula 1: antrenamente 1 Marele Premiu al Principatului Monaco
  • 01:45 Formula 1: antrenamente 2 Marele Premiu al Principatului Monaco
  • 03:15 Rezumat Campionatul National de Off-Road Slanic Moldova
  • 04:15 Campionii Digi Sport
  • 05:15 Fotbal Primera Division

Vineri, 27 Mai

  • 07:00 Fotbal: CSMS Iasi - Botosani Liga 1
  • 08:45 Fotbal: CFR Cluj - CS U Craiova Liga 1
  • 10:30 Fotbal: Juventus - Milan Cupa Italiei
  • 12:15 GP2 Series: cursa 1 Monaco
  • 13:15 Rezumat Campionatul National de Off-Road
  • 14:15 INDY Lights
  • 15:15 Fotbal amical: Romania - Congo
  • 17:00 Stirile Digi Sport
  • 17:15 Baschet M: Municipal Olimpic Baia Mare - Politehnica Iasi Turneul final de promovare in LNBM
  • 19:00 Stirile Digi Sport
  • 19:30 Baschet M: CSM Ploiesti - BC Timba Timisoara Turneul final de promovare in LNBM
  • 21:15 Stirile Digi Sport
  • 21:30 GP2 Series: cursa 1 Monaco
  • 22:00 Kickboxing
  • 22:30 Formula 1 Marele Premiu al Principatului Monaco
  • 00:00 Formula 1 Marele Premiu al Principatului Monaco
  • 01:30 Campionatele Internationale de Inot: ziua 3 WTA Strasbourg
  • 03:30 Baschet M: Municipal Olimpic Baia Mare - Politehnica Iasi Turneul final de promovare in LNBM
  • 05:15 Baschet M: CSM Ploiesti - BC Timba Timisoara Turneul final de promovare in LNBM

Sâmbătă, 28 Mai

  • 07:00 Fotbal Club
  • 08:30 Digi Sport Special
  • 10:00 GP2 Series: cursa 1 Monaco
  • 11:00 Fotbal: Brasov - UTA Batrana Doamna Liga 2
  • 13:00 Fotbal: Academia Clinceni - Dunarea Calarasi Liga 2
  • 15:00 Stirile Digi Sport
  • 15:30 Fotbal: Argentina - Honduras Amical
  • 17:15 Digi Sport Show
  • 17:30 Stirile Digi Sport
  • 18:00 Baschet M: Steaua - U BT Cluj Liga Nationala
  • 19:45 Stirile Digi Sport
  • 20:00 Baschet M: BC Mures - CSM CSU Oradea Liga Nationala
  • 21:45 Stirile Digi Sport
  • 22:15 Handbal M: Vive Tauron Kielce - PSG EHF Champions League
  • 23:45 Stirile Digi Sport
  • 00:15 HandbalM: Kiel - Veszprem EHF Champions League
  • 01:45 Stirile Digi Sport
  • 02:15 Formula 1 Marele Premiu al Principatului Monaco
  • 03:30 Baschet M: Steaua - U BT Cluj Liga Nationala
  • 05:15 Baschet M: BC Mures - CSM CSU Oradea Liga Nationala

Duminică, 29 Mai

  • 07:00 Handbal M: Vive Tauron Kielce - PSG EHF Champions League
  • 08:30 Handbal M: Kiel - Veszprem EHF Champions League
  • 10:00 Atletism IAAF Diamond League
  • 12:00 Campionii Digi Sport
  • 13:00 Fotbal amical: Romania - Congo
  • 14:45 Fotbal: Argentina - Honduras Amical
  • 16:30 Stirile Digi Sport
  • 17:00 Fotbal: ACS Poli Timisoara - CSMS Iasi Liga 1
  • 19:00 Handbal M EHF Champions League/ Finala
  • 21:00 Stirile Digi Sport
  • 21:30 Stirile Digi Sport
  • 21:45 Fotbal amical: Italia - Scotia
  • 23:45 Kickboxing
  • 01:00 Nascar
  • 03:45 Handbal M EHF Champions League
  • 05:15 Handbal M EHF Champions League/ Finala


Iti place noua modalitate de votare pe Realitatea.net?