Antena 1

Joi, 9 Iulie

  • 06:00 Observator
  • 08:00 Neatza cu Răzvan şi Dani
  • 10:50 În gura presei
  • 11:40 Teleshopping
  • 12:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Acces direct
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Observator special
  • 20:30 În puii mei
  • 21:30 Atracţie explozivă
  • 23:30 Un show păcătos
  • 01:00 Atracţie explozivă
  • 03:00 Observator
  • 03:45 Acces direct

Vineri, 10 Iulie

  • 06:00 Observator
  • 08:00 Neatza cu Răzvan şi Dani
  • 10:50 În gura presei
  • 11:40 Teleshopping
  • 12:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Acces direct
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Observator special
  • 20:30 Lara Croft: Tomb Raider
  • 22:30 Răscumpărare
  • 00:30 Sinbad şi Minotaurul
  • 02:30 Observator
  • 03:30 Observator special
  • 04:00 Acces direct

Sâmbătă, 4 Iulie

  • 09:00 Hannah Montana
  • 10:45 Oraşul Infernului
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Star News
  • 20:30 Thor
  • 23:00 Astérix & Obélix: În slujba Majestăţii Sale
  • 01:30 Oraşul Infernului
  • 03:30 Te Pui Cu Blondele
  • 05:15 Lassie
  • 06:00 Observator

Duminică, 5 Iulie

  • 06:00 Observator
  • 09:00 Amintiri din copilărie
  • 10:30 Astérix & Obélix: În slujba Majestăţii Sale
  • 13:00 Observator
  • 13:30 Thor
  • 16:00 Observator
  • 16:15 SuperBingo Metropolis
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Star News
  • 20:30 Insula iubirii
  • 23:30 Profesorul Trăsnit şi Clanul Klump
  • 01:30 Furnicile ucigaşe
  • 03:15 Profesorul Trăsnit şi Clanul Klump
  • 05:15 Lassie

Luni, 6 Iulie

  • 06:00 Observator
  • 08:00 Neatza cu Răzvan şi Dani
  • 10:50 În gura presei
  • 11:40 Teleshopping
  • 12:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Acces direct
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Observator special
  • 20:30 Poftiţi pe la noi: Poftiţi şi dăruiţi
  • 23:00 Un show păcătos
  • 01:00 Insula iubirii
  • 03:45 Acces direct

Marţi, 7 Iulie

  • 06:00 Observator
  • 08:00 Neatza cu Răzvan şi Dani
  • 10:50 În gura presei
  • 11:40 Teleshopping
  • 12:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Acces direct
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Observator special
  • 20:30 Poftiţi pe la noi: Poftiţi şi dăruiţi
  • 23:00 Un show păcătos
  • 01:00 Lower Learning
  • 03:00 Observator
  • 03:45 Acces direct

Miercuri, 8 Iulie

  • 06:00 Observator
  • 08:00 Neatza cu Răzvan şi Dani
  • 10:50 În gura presei
  • 11:40 Teleshopping
  • 12:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Acces direct
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Observator special
  • 20:30 Te Pui Cu Blondele
  • 23:00 Un show păcătos
  • 01:00 Observator
  • 02:00 Revizie tehnică