Antena 1

Sâmbătă, 8 August

  • 06:00 Observator
  • 09:00 Un frate de nadejde
  • 11:00 Te Pui Cu Blondele
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Star News
  • 20:30 Minus 25 grade
  • 23:00 Vinerea trăsnită
  • 01:00 Teroarea din adâncuri
  • 03:00 Star News
  • 03:30 Un frate de nadejde
  • 05:15 Lassie

Duminică, 2 August

  • 09:00 Roşcovanul
  • 11:00 Partenerul meu tacut
  • 13:00 Observator
  • 14:00 În căutarea norocului
  • 16:00 Observator
  • 16:15 SuperBingo Metropolis
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Star News
  • 20:30 Prinţul Persiei: Nisipurile timpului
  • 23:00 Splash! Vedete la apă
  • 03:45 În căutarea norocului
  • 06:00 Observator

Luni, 3 August

  • 06:00 Observator
  • 10:00 În gura presei
  • 10:55 Teleshopping
  • 11:15 Mireasă pentru fiul meu
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Poftiţi pe la noi: Poftiţi şi dăruiţi
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Observator special
  • 20:30 Transformers - Războiul lor în lumea noastră
  • 23:30 Cu mâinile curate
  • 01:30 Observator special
  • 02:00 Observator
  • 03:00 Transformers - Războiul lor în lumea noastră

Marţi, 4 August

  • 06:00 Observator
  • 10:00 În gura presei
  • 10:55 Teleshopping
  • 11:15 Mireasă pentru fiul meu
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Poftiţi pe la noi: Poftiţi şi dăruiţi
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Observator special
  • 20:30 G.I. Joe: Ascensiunea Cobrei
  • 23:00 Ultimul cartuş
  • 01:00 G.I. Joe: Ascensiunea Cobrei
  • 03:00 Observator
  • 03:45 Cu mâinile curate

Miercuri, 5 August

  • 06:00 Observator
  • 10:00 În gura presei
  • 10:55 Teleshopping
  • 11:15 Mireasă pentru fiul meu
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Poftiţi pe la noi: Poftiţi şi dăruiţi
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Observator special
  • 20:30 În puii mei
  • 21:30 Te Pui Cu Blondele
  • 23:30 iComedy
  • 01:30 Observator special
  • 02:00 Revizie tehnică

Joi, 6 August

  • 06:00 Observator
  • 10:00 În gura presei
  • 10:55 Teleshopping
  • 11:15 Mireasă pentru fiul meu
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Poftiţi pe la noi: Poftiţi şi dăruiţi
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Observator special
  • 20:30 Splash! Vedete la apă
  • 23:00 Răscumpărare
  • 01:00 Ultimul cartuş
  • 02:45 Observator
  • 03:30 Observator special
  • 04:00 Hannah Montana

Vineri, 7 August

  • 06:00 Observator
  • 10:00 În gura presei
  • 10:55 Teleshopping
  • 11:15 Mireasă pentru fiul meu
  • 13:00 Observator
  • 14:00 Mireasă pentru fiul meu
  • 16:00 Observator
  • 17:00 Poftiţi pe la noi: Poftiţi şi dăruiţi
  • 19:00 Observator
  • 20:00 Observator special
  • 20:30 Splash! Vedete la apă
  • 23:00 Tărâmul morţii
  • 01:00 Furnicile ucigaşe
  • 02:45 Observator
  • 03:30 Observator special
  • 04:00 Tărâmul morţii