Advertising
Advertising
Pink, deranjată de fotbaliştii Unirii la Glasgow
19 oct. 2009, 19:51
Actualizat: 20 oct. 2009, 20:24

Pink, deranjată de fotbaliştii Unirii la Glasgow
Sursă: REALITATEA.NET
Pink dă mesaje pe Twitter cu Unirea Urziceni! Cântăreaţa a fost deranjată de prezenţa campionei României în hotelul "Radisson", din Glasgow, acelaşi în care este cazată şi artista care susţine două concerte în oraşul scoţian.
"M-am trezit în Glasgow. În hotelul meu se află o întreagă echipă de fotbal, Unirea Urziceni. Abia m-am târât în pat printre ei după ce am parcurs nişte drumuri pline de denivelări", a scris Pink pe Twitter.
Citește și:
- 14:33 - Remediul natural folosit de generații pentru calmarea durerilor articulare. Cum se folosește pentru a da rezultate
- 13:40 - Metode naturale pentru a scăpa de pistrui și petele cauzate de soare. Remedii la îndemâna oricui
- 12:26 - Descoperire neașteptată după scăderea nivelului Lacului Herăstrău. Ce au găsit muncitorii pe fundul apei
- 08:34 - Zodiile cu cel mai mare ego. Nu renunță niciodată la principiile lor
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














