Fotografii şocante cu urmele lăsate de injecţii pe trupul lui Michael Jackson

Fotografii şocante cu urmele lăsate de injecţii pe trupul lui Michael Jackson
Fotografii şocante care înfăţişează urme îngrozitoare pe trupul lui Michael Jackson au fost făcute publice, în timp ce poliţia din Los Angeles tratează moartea megastarului ca pe o crimă.
ABC News a obţinut aceste fotografii, realizate în 2002, de la tatăl artistului. Se pare că Joe Jackson a vrut să închidă gurile rele, demonstrând că fiul său suferea de vitiligo, însă publicarea lor a stârnit şi mai multe comentarii cu privire la dependenţa de medicamente a megastarului.
Fotografiile au dezvăluit faptul că pe picioarele lui Michael Jackson erau nenumărate urme de ace şi o rană îngrozitoare provocată de o necroză. Medicul Debra Jaliman, purtător de cuvânt al Academiei de Dermatologie, a declarat: "Se văd înţepături multiple, dar este ciudat că toate urmele sunt la picioare. În 2002, tratamentul intravenos nu era administrat astfel, probabil că nicio altă venă din corp nu mai putea fi folosită".
Vedeta muzicii pop Michael Jackson a murit pe 25 iunie, la vârsta de 50 de ani, după ce a suferit un stop cardiac. Moartea s-a produs în perioada în care se pregătea pentru seria de concerte pe care urma să le susţină la Londra, începând cu 13 iulie.
Citește și:
- 12:26 - Descoperire neașteptată după scăderea nivelului Lacului Herăstrău. Ce au găsit muncitorii pe fundul apei
- 08:34 - Zodiile cu cel mai mare ego. Nu renunță niciodată la principiile lor
- 07:48 - Urși observați în mai multe zone din Harghita: patru mesaje RO-Alert emise peste noapte
- 07:36 - Fațada principală a Palatului Parlamentului, iluminată în turcoaz marți seară
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














