PRELIMINARII CM 2014. Zona Europa. MECIURILE DE ASTĂZI şi PROGRAMUL TV

CM 2014 se va disputa în Brazilia
CM 2014 se va disputa în Brazilia

PRELIMINARII CM 2014. ZONA EUROPA. Zi plină în Europa: se joacă în preliminariile CM 2014.

PRELIMINARII CM 2014. ZONA EUROPA. PROGRAMUL MECIURILOR ŞI TRANSMISIILE TV.

SCANDAL URIAŞ înainte de ROMÂNIA-ANDORRA. Gafă INCREDIBILĂ a FRF


Situaţie FĂRĂ PRECEDENT pentru FRF înainte de ROMÂNIA-ANDORRA

 

BANCUL ZILEI înainte de meciul ROMÂNIA-ANDORRA

Grupa A

Serbia - Ţara Galilor (ora 21:30, Novi Sad)

Belgia - Croaţia (ora 21.45, Bruxelles)

Scoţia - Macedonia (ora 22:00, Glasgow)

 

Grupa B

Bulgaria - Armenia (ora 21:00, Sofia)

Italia - Malta (ora 21:45, Modena)

 

Grupa C

Suedia - Kazahstan (ora 21:30, Malmö)

Austria - Germania (ora 21:35, Viena - Sport.ro)

 

Grupa D

România - Andorra (ora 20:30, Bucureşti - Antena 1)

Turcia - Estonia (ora 21:00, Istanbul - Dolce Sport 3)

Ungaria - Olanda (ora 21:30, Budapesta - Dolce Sport 2)

 

Grupa E

Cipru - Islanda (ora 20:00, Larnaca)

Norvegia - Slovenia (ora 21:00, Oslo)

Elveţia - Albania (ora 21.30, Lucerna)

 

Grupa F

Israel - Rusia (ora 20:00, Ramat Gan)

Irlanda de Nord - Luxemburg (ora 21:45, Belfast)

Portugalia - Azerbaidjan (ora 22:15, Braga)

 

Grupa G

Slovacia - Liechtenstein (ora 21:15, Bratislava)

Bosnia - Letonia (ora 21:00, Zenica)

Grecia - Lituania (ora 21:45, Atena)

 

Grupa H

San Marino - Muntenegru (ora 21:30, Serravalle)

Polonia - Republica Moldova (ora 21:45, Wroclaw)

Anglia - Ucraina (ora 22:00, Londra)

 

Grupa I

Georgia - Spania (ora 20:30, Tbilisi)

Franţa - Belarus (ora 22:00, Paris)

 

- Dolce Sport 1 transmite, de la ora 19:00, alternativ, mai multe meciuri din preliminariile CM 2014

Adaugă părerea ta

  • Connect
Autorul este singurul responsabil pentru comentariile postate pe acest site si isi asuma in intregime consecintele legale, implicit eventualele prejudicii cauzate, in cazul unor actiuni legale impotriva celor afirmate.
print