Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Pogea: Ministerul Justiţiei a primit bani în plus pentru funcţionarea instanţelor, nu pentru sporurile magistraţilor

Ministrul Finanţelor Publice, Gheorghe Pogea, a anunţat că suplimentarea bugetului Ministerului de Justiţie a fost făcută pentru a asigura funcţionarea instanţelor de judecată, nu pentru plata salariilor şi sporurilor magistraţilor, plată care înregistrează întârzieri.

Foto: gardianul.ro
Foto: gardianul.ro
Foto: gardianul.ro
Foto: gardianul.ro
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro