Un tânăr de 21 de ani, din Braşov, aflat la volanul unei autoutilitare, s-a angajat într-o depăşire, intrând în coliziune cu o altă autoutilitară condusă de un bărbat din Ştefăneşti Argeş şi cu o Dacia Logan, la volanul căreia se afla un bărbat de 43 de ani din Mătăsaru, potrivit purtătorului de cuvânt al Inspectoratului de Poliţie Dâmboviţa, Raluca Trandafir.
Patru persoane au fost rănite în urma impactului, fiind transportate la Spitalul Judeţean de Urgenţă Târgovişte. Toţi răniţii sunt conştienţi, momentan, starea lor fiind stabilă.
Oamenii legii fac cercetări pentru a stabili cu exactitate împrejurările în care s-a produs accidentul.
Patru persoane au fost rănite după ce trei autovehicule s-au ciocnit în Dâmboviţa
Patru persoane au fost rănite, miercuri dimineaţă, în urma unui accident rutier produs pe DN 72, la Şuţa Olteni, judeţul Dâmboviţa, după ce trei autovehicule s-au ciocnit.
Patru persoane au fost rănite după ce trei autovehicule s-au ciocnit în Dâmboviţa / FOTO: cugetliber.ro







Strategy & Technology PUBLYO
Marketing & Sales Q2M