Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Patriciu: Nu mai intru în politică în vecii vecilor

Omul de afaceri spune că ar prefera la putere un guvern de politicieni şi nu unul de tehnocraţi.

Patriciu spune că nu mai are ce căuta în politică
Patriciu spune că nu mai are ce căuta în politică / FOTO: Grup RC

“Nu mai intru in politică în vecii vecilor”, a declarat Dinu Patriciu, la videochatul Adevărul. Patriciu, care este în continuare membru PNL, spune că legătura sa cu partidul nu mai este “atât de puternică, pentru că în ultima perioadă am fost foarte ocupat cu afacerile”. La putere ar prefera un guvern de politicieni şi nu unul de tehnocraţi.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro