Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Ozzy Osbourne a stricat un Ferrari chiar după ce şi-a luat carnet

Legendarul cântăreţ de rock Ozzy Osbourne şi-a cumpărat un Ferrari după ce a obţinut, de curând, permisul auto, însă prima experienţă în trafic s-a soldat cu lovirea maşinii, deşi artistul conducea cu doar 30 de kilometri pe oră, potrivit presei internaţionale.

Ozzy Osbourne / FOTO: famozz.com
Ozzy Osbourne / FOTO: famozz.com

Nici nu şi-a luat bine permisul auto şi a făcut praf un Ferrari. Este vorba despre cântăreţ de rock Ozzy Osbourne care şi-a lovit maşina, deşi conducea cu doar 30 de kilometri pe oră.

"Ca orice adult de 62 de ani care este încă un copil, şi-a cumpărat un Ferrari imediat după ce a luat carnetul. A ieşit cu ea pe stradă, s-a rătăcit şi a izbit din spate maşina unui avocat", a povestit soţia cântăreţului, Sharon Osbourne, la CBS.

Pentru a obţine carnetul auto, Ozzy Osbourne a dat examen de nu mai puţin de 19 ori. Înaintea uneia dintre tentative, starul american era atât de nervos încât i-a cerut medicului său să îi prescrie tranchilizante, însă acestea l-au adormit la propriu în timpul probei de traseu.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro