Nunţile te pot lăsa cu mari datorii, însă nu a fost şi cazul soţilor Lis, care, în ciuda emoţiilor de duminică, le-au ieşit socotelile, scrie click.ro.
Mai exact, cheltuielile pentru întreg evenimentul s-au ridicat la suma de 50.000 de euro, iar la sfârşit, când au tras linie, au sărit în sus de bucurie. Cei 40.000 de euro rămaşi vor fi banii lor de buzunar pentru tradiţionala lună de miere, pe care o vor petrece în Spania şi în Grecia.
Dar, pe lângă bani, soţii Lis au primit şi o sumedenie de cadouri. Psihologul Nicoleta Vascan le-a dăruit o icoană, iar politicianul Codrin Ştefănescu două pocale din argint. Noaptea nunţii a fost şi ea una de neuitat, Oana lăudându-se prietenelor că Viorel a fost mai tandru şi mai iubitor ca niciodată.
Oana şi Viorel Lis au ieşit pe plus la nuntă: cât au câştigat la masă
PUBLICAT
Miercuri, 13 Iulie 2011 08:01
ACTUALIZAT
Miercuri, 13 Iulie 2011 08:01
SURSA
REALITATEA.NET
Oana şi Viorel Lis au investit 50.000 de euro la nunta lor cu 200 de invitaţi. Cu banii de dar, cei doi însurăţei îşi permit acum să plece şi într-o lună de miere în străinătate.
Citeşte totul despre:
bani, cadouri, dar, euro, luna de miere, nuntă, Oana Lis, străinătate, Viorel Lis







Strategy & Technology PUBLYO
Marketing & Sales Q2M