Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

O băimăreancă a fost înjunghiată de iubit într-o pensiune

O femeie în vârstă de 39 de ani a fost atacată luni seară de iubit, în urma unei dispute pe care au avut-o în pensiunea Silvia, unde lucra femeia. Băimăreanca a fost rănită în zona sânului stâng, însa din fericire lama cuţitului nu i-a atins inima.

Femeia agresată lucra la Pensiunea Silvia/Foto: tourismguide.ro
Femeia agresată lucra la Pensiunea Silvia/Foto: tourismguide.ro

Femeia a fost transportată la spital pentru îngrijiri medicale, iar poliţiştii l-au reţinut pe agresor. Nu se cunosc motivele care au făcut ca scandalul dintre cei doi să degenereze, însă la un moment dat bărbatul a agitat ameninţător cuţitul prin faţa concubinei sale şi apoi a lovit-o.

Agresorul are 35 de ani, iar potrivit unor surse judiciare, citate de emaramures.ro, s-a dus să discute cu iubita sa care lucrează la pensiune, în speranţa că va obţine iertarea ei după cele câteva zile de absenţă de acasă. Dintr-o discuţie începuta pe un ton normal, lucrurile au scăpat de sub control. Din fericire, rana pe care i-a provocat-o femeii a fost una superficială. Victima a fost externată după îngrijirile primite la spital. Cercetările în acest caz continuă.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro