Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Monstrul care a ÎNGROZIT omenirea. Jumătate om, jumătate oaie

O oaie din Sokoto, Nigeria, a dat naştere unei creaturi, care arată jumătate oaie, jumătate om.

Monstru, cu chip de om
Monstru, cu chip de om / FOTO: tumfweko.com
Monstru, cu chip de om
Monstru, cu chip de om / FOTO: tumfweko.com

Creatura a venit pe lume pe 22 ianuarie, iar mii de persoane au fost curioase să vadă cum arată mielul, cu chip de om.

Localnicii cred că această creatură s-a născut din cauza unor practici de vrăjitorie. În schimb, veterinarii spun că această creatură s-a născut doarece s-a depăşit termenul de gestaţie.

Un fenomen asemănător a mai avut loc în Turcia, unde un miel s-a născut cu chip de om, notează huffingtonpost.co.uk.

Citeşte şi MONSTRUL Chupacabra, fotografiile care au ÎNGROZIT lumea

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro