Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Mircea Badea despre Andrei Gheorghe: Idolul adolescenţilor ejaculanzi, acest găurilă fm, acest prost fm

Mircea Badea scrie pe blogul personal despre numirea lui Andrei Gheorghe ca "reformator al strategiei de comunicare" la Ministerul de Finanţe.

Mircea Badea/sursa:gruprc.ro
Mircea Badea/sursa:gruprc.ro / FOTO: gruprc.ro

"Andrei Gheorghe, acest 13-14, acest găurilă fm, acest prost fm, analistul, jurnalistul, cultincapul, nemaivăzutul (pentru că nimeni nu s-a uitat la emisiunile lui), idolul adolescenţilor ejaculanzi, al complexaţilor suferinzi, al urâtelor îmbătrâninde, are un nou job. Acesta nu se numeşte banal şi minimalist “purtător de cuvânt”, ci aspiraţional şi intelectualist “reformator al strategiei de comunicare”, scrie Badea pe blog.

Badea mai susţine că este de remarcat "talentul de surfer al eternului adolescent tomnatec care găseşte şi se suie imediat pe un nou val după ce, conform unei îndelungate tradiţii, l-a supus flatulenţei pe precedentul".

Andrei Gheorghe va conduce departamentul de comunicare din cadrul Ministerului de Finanţe.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro