Michael Jackson a murit. Web-ul a stat şi el în loc o clipă

Michael Jackson a murit. Web-ul a stat şi el în loc o clipă
DupăBloguri.ro a făcut o radiografie a blogurilor care au anunţat ştirea legată de moartea regelui pop, Michael Jackson. "Am urmărit cu stupoare astă noapte (joi noapte - n.r.) cum ceea ce se credea un zvon aruncat de TMZ, un blog de bârfe cu celebrităţi din SUA, a primit confirmarea şi în media clasică. Rând pe rând, LA Times, Associated Press şi BBC anunţau tristeţea morţii lui Michael Jackson", a precizat redactorul DupăBloguri.ro, Cosmin Popan.
În România, cel mai repede s-au mişcat, evident, cei de pe Twitter, iar primul care a anunţat în .ro vestea morţii megastarului a fost AndyOK. Televiziunile au reacţionat la scurt timp, în frunte cu Realitatea TV.
Citeşte mai multe pe dupabloguri.realitatea.net
Citește și:
- 14:33 - Remediul natural folosit de generații pentru calmarea durerilor articulare. Cum se folosește pentru a da rezultate
- 13:40 - Metode naturale pentru a scăpa de pistrui și petele cauzate de soare. Remedii la îndemâna oricui
- 12:26 - Descoperire neașteptată după scăderea nivelului Lacului Herăstrău. Ce au găsit muncitorii pe fundul apei
- 08:34 - Zodiile cu cel mai mare ego. Nu renunță niciodată la principiile lor
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea.NET și pe Google News














