"Nu-i de mirare că Leo DiCaprio a ieşit cu ea - e superbă. Absolut superbă. Ea arată exact ca o femeie pentru care bărbaţii ar purta războaie", spune Steve, un cititor al revistei.
Iar reprezentanţii Ask Men sunt complet de acord: "Ultima delectare a lui Leonardo di Caprio, Mădălina Ghenea, este un supermodel român care a cucerit Italia. Cu buze pline, un corp la superlativ şi un trecut scandalos (a pozat în lenjerie intimă la 16 ani), Mădălina Ghenea a fost comparată cu o Angelina Jolie mai tânără. Dacă Leonardo di Caprio s-ar plictisi de acest 10 perfect, noi cu siguranţă nu o vom face".
Mai tare ca Megan Fox şi Alessandra Ambrosio. Românca din topul celor mai dorite femei din lume FOTO
Manechinul Mădălina Ghenea le-a surclasat pe Megan Fox, Pippa Middleton şi Alessandra Ambrosio şi s-a clasat pe locul 87 în topul celor mai dorite femei din lume, top realizat de revista Ask Men şi de cititorii acesteia.
Mădălina Ghenea: Îmi place să mă simt sexy şi confortabilă / FOTO: gqitalia.it
Mădălina Ghenea: Îmi place să mă simt sexy şi confortabilă / FOTO: gqitalia.it
Citeşte totul despre:
Alessandra Ambrosio, Angelina Jolie, Leonardo DiCaprio, Mădălina Ghenea, Megan Fox









Strategy & Technology PUBLYO
Marketing & Sales Q2M