Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Loteria Română este obligată să plătească 17,3 milioane de lei către FRF, a decis instanţa supremă

Înalta Curte de Casaţie şi Justiţiei a dat câştig de cauză, luni, Federaţiei Române de Fotbal (FRF), în procesul în care s-a judecat cu Loteria Română pentru veniturile realizate în urma pronosticurilor şi pariurilor sportive, iar Loteria trebuie să plătească FRF 17,3 milioane de lei.

Foto: hunedoreanul.ro
Foto: hunedoreanul.ro
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro