Lohan trebuie să se înfăţişeze la tribunal miercuri, în contextul în care starleta nu ar fi respectat termenii eliberării condiţionate, potrivit mediafax.ro.
Judecătoarea Stephanie Sautner a mustrat-o recent pe actriţa în vârstă de 25 de ani pentru că nu şi-a găsit un terapeut la care să meargă săptămânal, aşa cum era prevăzut. Starleta susţine însă a că făcut terapie prin telefon.
Tot în urma sentinţei primite pentru furtul colierului de 2.500 de dolari, Lohan a fost în arest la domiciliu, timp de 35 de zile, în perioada mai - iunie.
Lindsay Lohan a fost în Franţa în septembrie, pentru a onora un contract de modelling, precizând că a obţinut în prealabil aprobarea ofiţerului care o supraveghează, în cadrul regimului de eliberare condiţionată.
Recent, Lohan a fost şi la Săptămâna Modei de la Milano, drept imaginea noii colecţii Philipp Plein.
Lindsay Lohan riscă un an de închisoare pentru că nu a făcut şedinţe de terapie
PUBLICAT
Duminică, 16 Octombrie 2011 13:46
ACTUALIZAT
Duminică, 16 Octombrie 2011 13:46
SURSA
REALITATEA.NET
Lindsay Lohan riscă un an de închisoare pentru că nu ar fi mers la şedinţe de terapie, aşa cum era prevăzut în sentinţa primită de actriţă pentru furtul unui colier dintr-un magazin, la începutul acestui an.







Strategy & Technology PUBLYO
Marketing & Sales Q2M