Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Leul îşi revine uşor spre 3,58 lei/euro, dar tendinţa este inversată de întărirea dolarului

Foto: www.tmctv.ro
Foto: www.tmctv.ro
Leul s-a întărit la începutul şedinţei valutare de luni până în apropiere de 3,58 lei/euro, pentru ca apoi să reintre pe o tendinţă de depreciere în faţa monedei europene, în ton cu alte monede din regiune, penalizate de atracţia investitorilor pentru plasamente pe dolar. Citeşte mai mult.
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro