Cântăreaţa a fost surprinsă îmbrăcată cel puţin ciudat. Gaga a avut un decolteu imens şi un sutien care nu-i ridica bustul absolut deloc, acoperit cu un sacou auriu şi bineînţeles că n-au lipsit ciorapii rupţi, la aeroport.
Lady Gaga a eclipsat-o şi pe Yoko Ono, văduva lui John Lennon duminică seara când au urcat pe aceeaşi scenă, potrivit dailymail.co.uk.
Cântăreaţa a purtat un outfit tipic, transparent în partea din spate, aşa încât să i se vadă posteriorul.
Cele două s-au întâlnit pe scenă la concertul formaţiei We Are Plastic Ono Band de la Orpheum Theatre din Los Angeles.
Lady Gaga nu s-a gândit niciun moment la faptul că va fi mult mai înaltă decât japoneza aşa că nu a făcut nicio concesie, a purtat tot platforme foarte înalte. Totuşi a ales o ţinută ceva mai sobră decât de obicei.
"Nu am mai susţinut niciodată un show în LA şi sunt foarte fericită să fiu aici în sfârşit", a declarat Yoko.
"Suntem Plastic Ono. Am avut ocazia să fiu invitată să cânt alături de legendara trupă şi mama ei, Yoko", a scris Gaga pe Twitter.









Strategy & Technology PUBLYO
Marketing & Sales Q2M