IM Scouting este un site cu o impresionantă bază de date care cuprinde numeroase informaţii despre mii de jucători activi din fotbalul internaţional.
La un moment dat, cei de la IM Scouting şi-au scormonit baza de date pentru a afla un top al "Superrezervelor", adică al jucătorilor care nu au fost titulari, în acest sezon, dar care au reuşit să marcheze cu regularitate în momentul în care au intrat pe teren.
Cele mai multe goluri după ce a venit de pe bancă le-a reuşit atacantul lui Galatasaray, Nonda (5), apoi urmează un grup de mai mulţi jucători care au marcat câte patru goluri, din postura de rezervă, printre care şi Pantelis Kapetanos, vârful Stelei.
În cele 114 minute cumulate ca rezervă, grecul a marcat 4 goluri, adică o medie de un gol la fiecare 28.5 minute de stat pe bancă.








Strategy & Technology PUBLYO
Marketing & Sales Q2M