Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Ioan Andone, aproape de ŢSKA Sofia

Ioan Andone s-a săturat să-i aştepte pe conducătorii din Ştefan cel Mare să-l pună antrenor la Dinamo şi s-a înţeles cu echipa lui Florentin Petre şi Daniel Pancu, ŢSKA Sofia.

Ioan Andone va antrena doi români la ŢSKA Sofia, pe Florentin Petre şi Pancu / FOTO: grupRC
Ioan Andone va antrena doi români la ŢSKA Sofia, pe Florentin Petre şi Pancu / FOTO: grupRC / FOTO: grupRC

Timp de jumătate de an, fostul antrenor al celor de la Al Ahli Dubai a fost asaltat de propunerile şefilor dinamovişti de a veni manager general la Dinamo, însă nu toată lumea a fost de acord cu schimbarea antrenorului Ţălnar.

Potrivit GSP, după mai multe discuţii cu Cristi Borcea, Andone s-a decis să o ia pe alt drum şi a acceptat oferta celor de la ŢSKA de a antrena echipa. Andone va semna un acord pe un an şi jumătate cu bulgarii.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro