Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube
EXCLUSIV

Imagini din casa Angelei Similea VIDEO

Cântăreaţa Angela Similea are datorii de 6 milioane de euro la bănci şi a pierdut 12 din cele 15 procese de executare silită care i-au fost intentate. Solista a pierdut deja două proprietăţi anul acesta. Au fost preluate de bănci la doar câteva zile după ce soţul ei a trecut în nefiinţă.

Cântăreaţa Angela Similea are datorii de 6 milioane de euro la bănci
Cântăreaţa Angela Similea are datorii de 6 milioane de euro la bănci / FOTO: REALITATEA TV

"Doamna muzicii uşoare româneşti" este în pragul falimentului şi riscă să rămână pe drumuri.

Artista a reuşit până acum să-şi protejeze apartamentul din Capitală şi un conac din judeţul Călăraşi pe care l-a trecut pe numele copiilor. Dar chiar şi în aceste condiţii creditorii au obţinut executarea silită.

LIBERTATEA.RO
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro