Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Iencsi crede că Ghioane poate ajunge din nou la cel mai înalt nivel

Revenirea lui Tiberiu Ghioane l-a bucurat şi pe Adrian Iencsi, fostul său coleg în cele două sezoane petrecute în Giuleşti. Îi doresc sănătate şi putere să revină la cel mai înalt nivel, a fost urarea lui Iencsi pentru fotbalistul de 25 de ani de la Dinamo Kiev.

Problemele lui Ghioane au început în 2005, când mijlocaşul lui Dinamo Kiev a părăsit cantonamentul ucrainienilor din Portugalia în urma unui atac cerebral. Ghioane a suferit şi o intervenţie chirurgicală pentru îndepărtarea unui cheag de sânge de pe creier, iar de atunci problemele de sănătate l-au ţinut departe de gazon pe mijlocaşul de 25 de ani.

La un moment dat, Ghioane era decis să se retragă din fotbal, însă acum aşteaptă revenirea pe gazon.
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro