Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

I. Bazac: Toate urgenţele catalogate drept cod roşu vor fi internate

Noi măsuri luate de ministrul Sănătăţii în urma scandalurilor din spitale. Cea mai importantă dintre ele se referă la faptul că toate urgenţele catalogate drept cod roşu vor fi internate imediat după consultaţia făcută la camera de gardă.

Foto: NewsIn
Foto: NewsIn
Foto: NewsIn
Foto: NewsIn
Acelaşi subiect pe REALITATEA.NET
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro