Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Hotelul lui Fathi Taher din localitatea dâmboviţeană Mija a fost jefuit

Hotelul cu circuit închis al omului de afaceri iordanian Fathi Taher a fost jefuit. Mai multe persoane au intrat in clădire şi au furat 14 plasme.

foto: RTV
foto: RTV
foto: RTV
foto: RTV
Foto: Realitatea TV
Foto: Realitatea TV

La poliţie a fost reclamat iniţial un furt în interiorul Parcului Industrial Mija din judeţul Dâmboviţa, însă poliţiştii au descoperit că infractiunea a avut loc în hotelul omului de afaceri Fathi Taher. Hoţii au escaladat gardul şi au intrat cu chei potrivite până la o sală de fitnes.

Au decupat apoi un perete de rigips şi au pătruns in camerele hotelului. Din primele cercetări, au fost furate 14 plasme. Pentru că cei şase paznici susţin că nu au auzit nimic, oamenii legii nu exclud varianta ca aceştia să fi fost înţeleşi cu hoţii

LIBERTATEA.RO
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro