Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Gigi Becali cere închisoare pentru huligani

Finanțatorul stelist Gigi Becali a cerut după incidentele de la Ploești, în urma cărora meciul Petrolul – Steaua a fost suspendat, ca ca suporterul care l-a lovit cu bestialitate pe Galamaz să intre la închisoare.

Gigi Becali
Gigi Becali

„N-am văzut așa ceva în viața mea! Suporterul trebuia băgat în comă, la spital cu el! Toată echipa trebuia să îl calce în picioare pe derbedeu. Acel descreierat avea în mână un box, un obiect dur, după cum a fost. Galamaz a fost lovit cu un box, are fractură. Aici e vorba de Poliîie, procurori și judecători. Judecătorul să dea închisoare, cinci ani de pușcărie, trebuie condamnați huliganii. Altfel nu se liniștesc. La închisoare cu ei! Să se respecte legea, doi sau trei ani de închisoare, asta trebuie să se întâmple”, a declarat Gigi Becali la Realitatea TV.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro