În ultima partidă a Stelei din Champions League, Emegara şi Lovin l-au impresionat cel mai mult pe patronul roş-albaştrilor, care a spus că lipsa lui Bănel Nicoliţă s-a simiţit în partida de la Londra.
"Lovin nu este pe lista neagră, dar dacă îl vrea vreo echipă îl vând! Astăzi am primit ofertă pentru Bănel Nicoliţă, şi am zis că nu vreau să discut despre o marfă care nu e de vânzare", a declarat Gigi Becali despre transferurile de la Steaua.
Gigi Becali nu mai vrea mioriţe la Steaua, ci o echipă de armăsari puternici. Becali promite că se va implica în campania de achiziţii din această iarnă.
"Vând şase iau trei, un mijlocaş şi doi atacanţi, de-asta are nevoie Steaua, vedeţi voi ce echipă fac eu acum, am lăsat eu aşa, mă implic eu acum. Vin numai armăsari acum! Am armăsari de rasă, nu se poate aşa tată, aşa aleargă caii buni ca la hipodrom să stea în frunte! Eu întăresc echipa n-o las aşa, pac, pac armăsari să vezi cum aleargă", a mai spus Becali.
Gigi Becali a promis că va transfera la Steaua doi atacanţi şi un mijlocaş
PUBLICAT
Vineri, 14 Decembrie 2007 10:34
ACTUALIZAT
Vineri, 14 Decembrie 2007 10:34
SURSA
Realitatea TV
Fotbal intern
LIBERTATEA.RO
Acelaşi subiect pe REALITATEA.NET
Alte articole din SPORT







Strategy & Technology PUBLYO
Marketing & Sales Q2M