Cele mai cunoscute Elene ale momentului promovează imaginea PD chiar şi în timpul liber. Elena Udrea şi Elena Băsescu au participat sâmbătă la Buzău, la un spectacol dedicat Zilei Femeilor. Ele au fost aplaudate de peste 3000 de oameni, au împărţit autografe şi au dansat pe ritmurile imnului democrat.
Cochete si surâzătoare, cele două Elene au ajuns la Sala Sporturilor cu câteva minute înainte de începerea spactacolului. Au fost imediat asaltate de admiratori.
Atenţia tuturor a fost îndreptată mai mult către invitatele de onoare decât către scenă. Cu toate acestea, atmosfera s-a încins repede şi a început dansul.
Elena Băsescu a părăsit sala înainte de terminarea spectacolului. Elena Undrea s-a bucurat însă până la final de petrecerea dedicată femeilor democrate.
Elena Băsescu şi Elena Udrea, în hora democrată
Sambata, 03 Martie 2007 16:19
| Vot: |
0
|
| Video (1) | Foto (1) |
Sursa: Realitatea TV
Pe aceeasi tema
- Şeful SPP declară că paza Elenei Băsescu a fost înăsprită din cauza deselor ieşiri în lumea mondenă
Sambata, 21 Octombrie 2006 04:45 - Elena Udrea, momentul zero al crizei politice
Joi, 18 Ianuarie 2007 06:17 - Udrea îi ia apărarea preşedintelui
Vineri, 16 Februarie 2007 12:16 - Udrea şi-a plătit postul de consilier la primărie
Vineri, 16 Martie 2007 10:12 - Elena Băsescu face campanie electorală
Sambata, 17 Martie 2007 03:58 - Elena Băsescu crede că Elena Udrea şi Adriana Săftoiu nu au avut vreo reuşită în viaţă
Sambata, 31 Martie 2007 12:25 - Elena Băsescu: Nu cred în şansele moţiunii de cenzură
Joi, 30 August 2007 13:19 - Elena Băsescu s-a distrat în satul de vacanţă
Vineri, 31 August 2007 07:29
Comentariile cititorilor
6. Anonim
Luni, 05 Martie 2007 00:26
| Raspunde la comentariu
5. Dinu
Duminica, 04 Martie 2007 21:12
4. another
Duminica, 04 Martie 2007 19:57


3. Bocul
Duminica, 04 Martie 2007 09:32
2. Bartok Bela
Duminica, 04 Martie 2007 09:22
1. constantin1
Sambata, 03 Martie 2007 19:31
Alte ştiri din aceeaşi secţiune
Primarul comunei Roşia, judeţul Sibiu susţine examenul de bacalaureat la 37 de ani
Astazi, ora 06:08Este la al treilea mandat de primar, dar funcţia nu l-a scutit de emoţii când a trebuit să comenteze poezia post-modernistă. La 37 de ani, Valentin Aldea a decis că este cazul să aibă şi o diplomă de bacalaureat.
Liberalii vor vota pentru începerea urmăririi penale în cazurile Păcuraru şi Şereş, afirmă Haşotti
Joi, 21 August 2008 20:39Parlamentarii liberali vor vota, la sesiunea extraordinară de la sfârşitul acestei luni, pentru începerea urmăririi penale în cazul ministrului Paul Păcuraru şi al fostului ministru Codruţ Sereş, a declarat senatorul Puiu...
PNL şi PNŢCD au parafat acordul prin care ţărăniştii se angajează să candideze sub sigla liberalilor
Astazi, ora 01:21Liberalii şi ţărăniştii au parafat joi acordul politic referitor la strategia comună privind alegerile parlamentare, care prevede ca reprezentanţi ai PNŢCD să candideze în 30 de colegii uninominale, sub sigla PNL.
Subprefectul de Suceava, Orest Onofrei, a demisionat şi candidează din partea PD-L pentru Senat
Astazi, ora 01:22Subrefectul de Suceava Orest Onofrei a anunţat joi că a demisionat din funcţie şi s-a înscris în PD-L, din partea căruia va candida pentru un loc în Senat.
Traian Băsescu: Georgia trebuie să înceapă negocieri directe cu Federaţia Rusă
Astazi, ora 01:20Preşedintele României, Traian Băsescu, a început joi cea de a doua zi a turneului său fulger de 48 de ore în zona Mării Negre. Şeful statului român a vizitat Georgia şi Azerbaijian, iar după-amiază a fost aşteptat şi în...
Cele mai CITITE din Politică
- Corneliu Vadim Tudor: Dacă mă încăpăţânez intru în Parlament cu Gigi Becali de braţ, să vezi ce ordine facem noi. Cum comentaţi? (3300)
- Traian Băsescu: Georgia trebuie să înceapă negocieri directe cu Federaţia Rusă (2035)
- Gh. Ştefan: Mona Muscă a acceptat să candideze pentru PD-L Neamţ (1409)
- Berceanu: Tăriceanu se poartă ca Ceauşescu pentru că se apropie alegerile (1145)
- Premierul a demis trei demnitari din Guvern, fără să-şi motiveze deciziile (995)
Cele mai VOTATE din Politică
- PNL şi PNŢCD au parafat acordul prin care ţărăniştii se angajează să candideze sub sigla liberalilor (3.8/5)
- Virgil Măgureanu a declarat că dosarul lui Ion Iliescu a fost distrus imediat după revoluţie (3.76/5)
- Eckstein Kovacs: Constituţia nu se modifică după iniţiativa domnului Geoană (3.52/5)
- Berceanu: Tăriceanu se poartă ca Ceauşescu pentru că se apropie alegerile (3.48/5)
- M. Geoană: "Premierul Tăriceanu şi Radu Berceanu s-au declarat complici ai fraudării infrastructurii României" (3.4/5)
Cele mai COMENTATE din Politică
- Gh. Ştefan: Mona Muscă a acceptat să candideze pentru PD-L Neamţ (104)
- Corneliu Vadim Tudor: Dacă mă încăpăţânez intru în Parlament cu Gigi Becali de braţ, să vezi ce ordine facem noi. Cum comentaţi? (98)
- Traian Băsescu: Georgia trebuie să înceapă negocieri directe cu Federaţia Rusă (71)
- M. Geoană: "Premierul Tăriceanu şi Radu Berceanu s-au declarat complici ai fraudării infrastructurii României" (29)
- N. Văcăroiu: Senatul se va reuni în sesiune extraordinară pentru a vota cazurile Sereş şi Păcuraru (22)
Cele mai importante stiri
Realitatea.net
Realitatea.net
- Omul de afaceri Iosif Constantin Drăgan a murit la 91 de ani
- Traian Băsescu: România aderă la iniţiativa Turciei de creare a unei forţe de descurajare a terorismului în zona Mării Negre
- Tamaş este jucătorul lui Dinamo pentru un an
- Copiii românilor plecaţi la muncă în străinătate ar putea ajunge în centre de plasament, potrivit unui proiect al PD-L
- România ar putea deveni groapa de gunoi a Bulgariei
- Tragedie aviatică la Madrid: 153 de morţi şi 19 răniţi - VEZI LISTA PASAGERILOR
Cele mai recente stiri
Realitatea.net
Realitatea.net
- La Sibiu, apa potabilă va trebuie raţionalizată
- Primarul comunei Roşia, judeţul Sibiu susţine examenul de bacalaureat la 37 de ani
- Un copil de 4 ani din Bistriţa a fost ucis cu cruzime de asistenta maternală în grija căruia se afla
- Cristian Teodorescu: Cum se auzea Ceauşescu din Medgidia în august 68. Trenurile şi patria în primejdie
- Ion Iliescu: Comentarii, 21 august 2008
- Adrian Năstase: În Ungaria
Trimite-ne mesaje

Soare
| mai multe
| Romania | 22.08 | 23.08 |
| Timişoara | 35 °C | 36 °C |
| Arad | 34 °C | 30 °C |
| Bacău | 32 °C | 34 °C |
| Braşov | 31 °C | 32 °C |
| Cluj Napoca | 31 °C | 36 °C |
| Constanţa | 32 °C | 35 °C |
| Europa | 22.08 | |
| Atena | 35 °C | |
| Berlin | 24 °C | |
| Helsinki | 20 °C | |
| Londra | 18 °C | |
| Madrid | 30 °C | |
| Moscova | 21 °C | |
| Oslo | 20 °C | |
| Paris | 20 °C | |
| Roma | 30 °C | |
Curs valutar
| 1 EUR | 3.5324 RON |
| 1 USD | 2.3956 RON |
| 1 GBP | 4.4652 RON |
| 1 CHF | 2.1836 RON |
| 100 HUF | 1.5102 RON |
| 100 JPY | 2.2006 RON |
| 1 BGN | 1.8061 RON |
Mobinews.ro
- Pachet I: 3 Ştiri/zi+ 2 emisiuni+ 2 breaking news
- Pachet II: 5 Ştiri/zi+ 2 emisiuni+ 2 breaking news
Arhiva articole
Home |
Actualitate |
Politică |
Economie |
Sport |
IT & Ştiinţă |
Externe |
Divertisment |
Revista presei |
Vremea |
Multimedia








