Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Directoarea Sălii Dalles: Limbajul obscen din "Blonda, chiorul şi piticul" a dus la oprirea piesei

Directoarea Sălii Dalles susţine că a oprit reprezentaţia piesei de teatru "Blonda, chiorul şi piticul" din cauza conţinutului obscen. Mai mult, directoarea motivează decizia luată şi prin slabele încasări, care nu justificau cheltuielile.

Directoarea Sălii Dalles: Limbajul obscen din
Directoarea Sălii Dalles: Limbajul obscen din
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro