Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Demi Moore a făcut o criză de epilepsie şi e tratată pentru anorexie

Demi Moore a fost internată la spital luni seara, dar în timp ce reprezentanţii săi au declarat că vedeta a fost internată din cauza oboselii şi a stresului, Radar Online a aflat că este, de fapt, vorba de o criză de epilepsie şi este acum tratată pentru abuz de substanţe şi pentru anorexie.

Demi Moore părea extrem de slabă în ultimele sale apariţii
Demi Moore părea extrem de slabă în ultimele sale apariţii

O sursă a declarat pentru Radar Online că Demi nu a avut deloc grijă de sănătatea sa în ultima vreme şi că a pierdut mult în greutate.

Între timp, actriţa a renunţat la un proiect de film, susţin reprezentanţii săi, citaţi de TMZ. Ea ar fi trebuit să joace rolul feministei Gloria Steinem în filmul "Lovelace". Evident, reprezentanţii săi susţin în continuare că ea este tratată pentru epuizare. Cât despre fostul său soţ, actorul Ashton Kutcher, acesta se distrează făcând surfing şi bând, scrie ziarul britanic The Mirror.




print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro