Mătuşa Tamara a devenit muza tinerilor timişoreni şi a oamenilor de afaceri. Tinerii liberali au lansat pe piaţă bancnota de un milion de dolari, care este personalizată cu figura celebrei Mătuşa Tamara.
Primii care au intrat în posesia valoroasei bancnote au fost social-democraţii de la filiala Timişoara. Tot din ciclul "ce minuni a mai făcut Mătuşa Tamara", aflăm că în Capitală se deschide prima berărie ce îi poartă numele.
Mătuşa Tamara a dat idei şi oamenilor de afaceri. Aşa se face că un spaţiu comercial din Capitală este pe cale să se transforme într-o celebră berărie, situată la parterul unui bloc. Celebră, pentru că are un nume inspirat din personajele mediatizate în ultima perioadă: La Mătuşa Tamara.








Strategy & Technology PUBLYO
Marketing & Sales Q2M