Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Dacia Lodgy la emisiunea Top Gear VIDEO

Top Gear îi face reclamă Daciei Lodgy, potrivit Realitatea TV. Modelul, produs în Maroc, a fost adus în discuţie de James May cunoscut şi pentru pasiunea sa pentru Dacia Sandero pe care a şi condus-o în episodul Top Gear realizat în România.

Dacia Lodgy la emisiunea Top Gear
Dacia Lodgy la emisiunea Top Gear

James May, unul dintre cei trei prezentatori ai emisiunii Top Gear, a fost întotdeauna un fan al constructorului român şi cu fiecare ocazie a menţionat modelele Dacia.

Sandero pare să fi fost modelul preferat dacă ne luăm după numărul de menţionări. James May a condus o Dacia Sandero în timpul episodului Top Gear realizat în România.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro