Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Cum se strâmbă sportivii. Cele mai ciudate mişcări la Wimbledon GALERIE FOTO

Tenismenii fac unele dintre cele mai amuzante figuri când sunt concentraţi. Victoria sau înfrângerea, de asemenea, îi fac greu de recunoscut în fotografii.

Azarenka
Azarenka / FOTO: Wimbledon.com
Marion Bartoli
Marion Bartoli / FOTO: Wimbledon.com
Rafael Nadal
Rafael Nadal / FOTO: Wimbledon.com

Competiţiile sportive constituie şi o ocazie nemaipomenită pentru fotografi de a surprinde atleţii în ipostaze inedite. Sportivii, prinşi în intensitatea luptei, au poziţii din cele mai ciudate. Tenismenii, cunoscuţi pentru seriozitate, sunt cu atât mai amuzanţi.

Pe Wimbledon.com, cele mai populare fotografii îi surprind pe aceştia strâmbându-se, epuizaţi, alergând după mingii capricioase.

Vezi cum au fost surprinşi Nadal sau Djokovic în Galeria Foto.

 

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro