Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

CNSAS bate pasul pe loc în dosarul Monei Muscă pentru că nu se ştie cine va judeca dosarul

Preşedintele Curţii de Apel Bucureşti, Nicolae Florescu, trebuie să decidă ce secţie va judeca cererea Monei Muscă de revizuire a sentinţei prin care a pierdut definitiv procesul cu CNSAS, deoarece atât Secţia civilă, cât şi Secţia de contencios administrativ consideră că nu sunt competente.

Foto: NewsIn
Foto: NewsIn
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro