Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Cinci persoane sunt cercetate pentru evaziune fiscală de peste 500.000 de euro

Parchetul de pe lângă Tribunalul Constanţa cercetează cinci persoane şi două firme, pentru tranzacţii cu mii de tone de combustibil care nu au fost înregistrate în evidenţele contabile, ceea ce a dus la un prejudiciu pentru bugetul de stat de peste 500.000 de euro, informează Parchetul General.

Oamenii cu bani renunţă la plasamentele în Euro
Oamenii cu bani renunţă la plasamentele în Euro / FOTO: Grup RC
Oamenii cu bani renunţă la plasamentele în Euro
Oamenii cu bani renunţă la plasamentele în Euro / FOTO: Grup RC
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro