În săptămâna 1-8 martie, REALITATEA.NET aniversează zilele femeii în cadrul unei ediţii speciale, prin concursul "Găseşte articolul zilei şi poţi câştiga un parfum".
Câştigătorii vor primi un parfum oferit de Parfum Express, iar toţi participanţii vor primi un voucher de reducere la achiziţionarea unui produs de pe site-ul www.parfumexpress.ro în valoare de 8 RON.
Reprezentanţii Realitatea vor anunţa în fiecare zi de desfăşurare a concursului prima persoana care va identifica corect articolul. Câştigătorii vor fi anuntaţi pe pagina de concurs şi contactati prin email sau telefon în maxim 7 zile lucrătoare pentru a-şi revendica premiul.
Pe durata de desfăşurare a concursului, conform regulamentului, o persoană poate fi desemnată o singură dată câştigătoare pentru a oferi şanse egale tuturor participanţilor, indiferent dacă oferă răspunsul corect şi în zilele următoare.
Câştigătorul concursului "Găseşte articolul zilei şi poţi câştiga un parfum" din 2 martie
Câştigătoarea concursului "Găseşte articolul zilei şi poţi câştiga un parfum" din 2 martie este Hagiescu Tatiana.








Strategy & Technology PUBLYO
Marketing & Sales Q2M