Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Casa Judeţeană a Asigurărilor de Sănătate Bistriţa-Năsăud negociază cu medicii

Furnizorii de servicii medicale au fost chemaţi la negocieri. Timp de 2 săptămâni, medicii din toate domeniile vor putea negocia şi încheia contractele cu Casa Judeţeană a Asigurărilor de Sănătate.

Medicii au fost plătiţi în luna aprilie, în baza unui act adiţional
Medicii au fost plătiţi în luna aprilie, în baza unui act adiţional / FOTO: Realitatea TV Bistriţa

După scandalul legat de noul contract cadru, pentru 2010, medicii au acceptat să fie plătiţi în luna aprilie, în baza unui act adiţional la contractul pe 2009.

De luni şi până în data de 30 aprilie, conducerea CJAS a programat pe zile medicii pentru a negocia şi încheia noile contracte.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro