Claudiu Satran a fost închis pentru 10 ani pe motiv că a făcut trafic cu droguri. Carmen şi Claudiu au întreţinut relaţii sexuale în închisoare, iar tânăra a rămas însărcinată, iar zilele trecute a depus la Tribunalul din Arad o cerere de eliberare din arest pe motiv de sarcina si nu are cum sa-si creasca in arest copilul.
Ionel Iovescu, purtatorul de cuvant al Penitenciarului din Arad, a confirmat stirea: "Doamna Carmen Bejan a cerut o cerere de intrerupere a pedepsei pentru ca este gravida si vrea sa nasca si sa-si creasca copilul in libertate. Instantele vor decide daca ramane in arest sau in libertate", a explicat acesta, scrie opiniatimisoarei.ro.
Claudiu Satran este din orasul aradean Pecica si conform siteului Pro TV, acesta ar fi ar fi intretinut mai multe relatii sexuale cu criminala de la Medicina. Claudiu Satran mai are o fetita de 12 ani in urma unei relatii de concubinaj, insa in prezent, fosta sa iubita s-a recasatorit.








Strategy & Technology PUBLYO
Marketing & Sales Q2M