"Oferta pentru mine era una bună, dar a fost refuzată deSteaua . E foarte greu să accept asta, mai ales că sunt la al doilea transfer ratat în doi ani. M-au deranjat foarte mult declaraţiile lui Gigi Becali care a vorbit despre transferul meu public, dar cu mine nu a discutat niciodată", a declarat Brandan pentru ProSport.
"Eu mă gândesc că e posibil să nu mă mai întâlnesc cu o asemenea şansă. Poate că în patru-cinci luni nu o să mai joc titular la Steaua şi atunci cine o să mai vrea să mă mai cumpere? Au venit jucători foarte, foarte buni la Steaua, dacă antrenorul o să-i folosească pe ei, dacă nu mă mai vede pe mine mai bun?", a mai adăugat Brandan.
"De ce vrea Brandan să plece? Ce, a câştigat ceva la Steaua? Bănel a plecat pentru că a făcut destule performanţe", a fost răspunsul lui Gigi Becali.








Strategy & Technology PUBLYO
Marketing & Sales Q2M