Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Bistriţenii s-au îmbulzit la taxe şi impozite

Îmbulzeală la sediul Direcţiei Venituri, din cadrul Primăriei Bistriţa. Sute de bistriţeni au mers pe ultima sută de metri să îşi plătească taxele şi impozitele. Miercuri a fost ultima zi în care cei care au dorit să intre în noul an fără datorii au mai putut să-şi achite dările la bugetul local.

La taxe şi impozite
La taxe şi impozite / FOTO: www.transporter.ro
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro