Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Au furat băutură dintr-un magazin, dar nu mai aveau benzină ca să fugă

Două femei au furat băutură dintr-un magazin din Marea Britanie,  în valoare de aproape 500 de euro. Când au pus în mişcare autoturismul, cele două şi-au dat seama că nu mai aveau benzină.

Au furat băutură din magazin, dar au rămas fără benzină foto: metro.co.uk
Au furat băutură din magazin, dar au rămas fără benzină foto: metro.co.uk

Rose şi Denise, în vârstă de 59 şi 52 de ani, au fost nevoite să împingă maşina până la benzinăria magazinului. Camerele de supraveghere au surprins întreaga scenă.

Aflate în faţa magistraţilor  din Manchester, cele două acuzate şi-au recunoscut vina, relatează metro.co.uk.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro