Programul penultimei etape din Liga I nu este pe placul Stelei. Preşedintele Valeriu Argăseală susţine că ar fi dorit să joace la aceeaşi oră cu rivala la titlu, CFR Cluj, care va evolua în runda a 33-a cu o zi mai devreme decât Steaua.
Steaua va juca în Ştefan Cel Mare duminică seară, cu o zi mai târziu decât rivala la titlu, CFR Cluj. Programarea făcută de LPF nu este însă pe placul roş albaştrilor.
"În mod normal trebuia să nu avem rezultatul de la Cluj, ci să se joace în acelaşi timp", a declarat Valeriu Argăseală.
Până la eternul derby cu Dinamo, steliştii au avut alt obiectiv. Să-l scape de suspendare pe polonezul Golanski. Dacă dinamoviştii nu aveau nimic împotrivă, cei care au protestat au fost oficialii Craiovei.








Strategy & Technology PUBLYO
Marketing & Sales Q2M