Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Anchetă la spitalul unde a intrat în comă prim-solista Operetei: Blocul operator a fost închis

Blocul operator de la secţia de Ginecologie a spitalului CF 2 a fost închis, după ce două paciente care au fost operate la această unitate sanitară au fost transferate în comă la Spitalul Univeristar. Una dintre paciente este Amelia Antoniu, prim-solista Teatrului Naţional de Operetă "Ion Dacian", în vârstă de doar 36 de ani.

Blocul operator de la spitalul CF 2 a fost închis
Blocul operator de la spitalul CF 2 a fost închis
print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
Get Adobe Flash player
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro