Fii la curent cu cele mai importante ştiri ale zilei
REALITATEA.NET pe Facebook REALITATEA.NET pe Twitter REALITATEA.NET pe Pinterest REALITATEA.NET pe RSS REALITATEA.NET pe Newsletter REALITATEA.NET pe Youtube

Accident grav pe DN7: O persoană a fost rănită

În accident au fost implicate un autoturism şi un autotren. Circulaţia auto a fost reluată pe DN7, la kilometrul 126, între localităţile Piteşti şi Râmnicu Vălcea, pe raza localităţii Bascov, potrivit IGPR.

Accident În Sibiu
Accident În Sibiu

O persoană a fost rănită grav, marţi dimineaţa, într-un accident pe DN7 în localitatea Valea Ursului. O maşină a intrat pe contrasens şi s-a lovit de un tir.

Echipajele ISU s-au chinuit mai bine de o oră să-l scotă de sub tir pe şoferul rănit.

Circulaţia a fost blocată. Cozile spre şi dinspre Râmnicu Vâlcea s-au întins pe 5 km. Traficul a fost deviat de poliţişti pe DN 7 C prin Curtea de Argeş.

print
Upload fişiere:



Trimite
CELE MAI NOI ŞTIRI
CELE MAI CITITE ŞTIRI 3h 24h 7z 30z
REALITATEA LOCALA »
SC Realitatea Media SA se afla in procedura insolventei reglementata de Legea nr. 85/2006, in conformitate cu incheierea de sedinta din data de 07.09.2011, pronuntata de Tribunalul Bucuresti – Sectia a VII-a Comerciala in dosarul nr. 58935/3/2011.

CNA- Consiliul National al audiovizualului: Bd. Libertatii nr.14, sector 5, cod 050706, Bucuresti www.cna.ro